أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۰۹۵۸۹
زمان انتشار: ۱۳:۴۵     ۲۵ تير ۱۴۰۱
یک میلیون و ۱۸۹ هزار و ۴۶۴ تن انواع سیمان در بورس عرضه می‌شود که با توجه به تعطیلی روز دوشنبه، عرضه‌های عمده سیمان در روز جاری انجام خواهد شد.

عرضه عمده سیمان در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از ایرنا از بورس کالا،  دو میلیون و ۸۳۴ هزار و ۱۷۵ تن انواع کالا در تالارهای مختلف بورس کالا عرضه می شود که سهم عمده آن برای محصول‌های صنعتی و معدنی و انواع سیمان است.

جزییات عرضه‌ها در هر یک از بازارها به شرح زیر است:

در تالار محصول‌های صنعتی و معدنی، یک میلیون و ۵۴۰ هزار و ۳۸۰ تن انواع محصول‌های صنعتی و معدنی عرضه می‌شود که شامل ۲۰۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۳۰۴ هزار تن سنگ آهن کلوخه و دانه‌بندی، ۹۹۵ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن و ۳۷ هزار و ۲۰۰ تن شمش بلوم و مابقی تیرآهن، میلگرد و ناودانی و همین‌طور کک متالورژی است.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۷۱ هزار و ۵۳۷ تن انواع مواد پلیمری و محصول‌های شیمیایی عرضه می‌شود.

در تالار اختصاصی سیمان، یک میلیون و ۱۸۹ هزار و ۴۶۴ تن انواع سیمان عرضه می‌شود، با توجه به تعطیلی روز دوشنبه، عرضه‌های عمده سیمان به امروز موکول شد.

در تالار صادراتی، ۱۶ هزار و ۲۲۰ تن قیر عرضه می‌شود.

در بازار فرعی، ۱۶ هزار و ۵۷۴ تن ضایعات پلیمری، کنسانتره ایلمنیت، کنسانتره فسفات و میلگرد کلاف عرضه می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها