کد خبر: ۵۰۹۵۹۶
زمان انتشار: ۱۴:۰۱     ۲۵ تير ۱۴۰۱
حمید سجادی صحبت‌های جالبی در خصوص نحوه تعامل کمیته فنی فدراسیون فوتبال با وزارت ورزش مطرح کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، حمید سجادی که صبح امروز در مراسمی برای افتتاح رادیو ورزش زنان حاضر شده بود، در برابر خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات ایشان پاسخ داد.
وزیر ورزش، در خصوص وجود اخباری مبنی بر توصیه از بالا به فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی ایرانی برای نیمکت تیم ملی گفت که در این مورد دو گروه در فدراسیون فوتبال هستند که کار می‌کنند. یکی کمیته فنی فدراسیون فوتبال و دیگری هم هیئت رئیسه. با این حال نکته جالب صحبت‌های سجادی به نحوه ارتباطش با کمیته فنی برمی‌گردد. جایی که سجادی در خصوص نظرات کمیته فنی گفت که این کمیته دیدگاه‌های خود را به صورت محرمانه و مکتوب برای ما فرستاد!
این درحالی است که اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال بلافاصله بعد از پایان نشست خودشان به صورت رسمی اعلام کردند که خروجی این جلسه اجماع کمیته روی اخراج دراگان اسکوچیچ و استخدام سرمربی داخلی برای مسابقات جام جهانی است. با این حساب صحبت‌های وزیر در خصوص گزارش محرمانه این کمیته برای اطلاع‌رسانی نظراتش به وزارت ورزش، احتمالا به معرفی گزینه‌های مدنظر این کمیته برای هدایت تیم ملی در جام جهانی مربوط می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها