کد خبر: ۵۰۹۶۷۴
زمان انتشار: ۱۲:۰۴     ۲۶ تير ۱۴۰۱
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: علمای شیعه و اهل سنت استان گلستان در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی بر حفظ وحدت مسلمانان در برابر جریان انحرافی و تکفیری تأکید کردند.
تأکید علمای شیعه و اهل سنت استان گلستان بر حفظ وحدت در برابر جریانات تکفیری

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سفر نظارتی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به استان گلستان گفت: پنجمین سفر نظارتی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از روز چهارشنبه تا شنبه به استان گلستان انجام شد و در جریان این سفر از مراکز فرهنگی، هنری و ورزشی این استان بازدید به عمل آمد.

وی افزود: همچنین در جریان این سفر اعضای کمیسیون فرهنگی نشستی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با علمای شیعه و اهل سنت استان گلستان داشتند که در این نشست علمای شیعه و اهل سنت بر حفظ وحدت مسلمانان در برابر جریانات انحرافی و تکفیری تاکید داشتند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این در این سفر اعضای کمیسیون از پروژه‌های عمرانی استان در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی بازدید به عمل آوردند که اکثر آنها تا بیش از 60 درصد پیشروی داشت.

راستینه خاطرنشان کرد: در نشستی که در جراین این سفر اعضای کمیسیون با استاندار گلستان داشتند، بر اجرای مصوبه سفر استانی رئیس‌جمهور مبنی بر اولویت دادن به تکمیل پروژه‌های با پیشرفت بالای 50 درصد تاکید شد و کمیسیون فرهنگی در ادامه کار از جایگاه نظارتی خود پیگیر این موضوع خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها