امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۰۹۶۷۵
زمان انتشار: ۱۲:۰۵     ۲۶ تير ۱۴۰۱
برگی از تاریخ
دیدن احمدرضا عابدزاده بر روی ویلچر یکی از لحظات سخت هواداران بی شمار او بود، روزهایی که دو بار تکرار شد تا ستاره جایگاه خود را در بین مردم بداند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه "، هشت سال قبل از به کما رفتن احمدرضا عابدزاده و بازگشت پیروزمندانه او به زندگی، عابدزاده مصدومیت سختی را پشت سر گذاشته بود و از آن روزها خاطرات تلخی در تصاویر به یادگار باقی مانده است. 
رفاقت و رقابت او با بهزاد غلامپور در آن روزها، برای اهالی فوتبال جذاب و شنیدنی بود، ستاره تابناک ورزش ایران در کنار غلامپور وظیفه حراست از دروازه تیم ملی را به عهده داشت و در یکی از این بازی ها در اوایل تیرماه و در دیدار با چین تایپه  از ناحیه زانو به شدت مصدوم شد.  
تصویری از آن روزها در تیرماه سال 72 در مطبوعات به چاپ رسید که عابدزاده را در حالی که غلامپور وظیفه هدایت ویلچر او را به عهده دارد نشان می دهد و در کنار آنها حسن غفوری فرد دیده می شود. رئیس سازمان تربیت بدنی وقت در محل این سازمان در کنار عابدزاده بر روی ویلچر عکسی به یادگار گرفته است. عابدزاده چند روز بعد از این عکس به آلمان رفت تا به فوتبال برگردد و نقش پررنگی در راه صعود ایران به جام جهانی 98 و پیروزی تاریخی بر آمریکا داشته باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها