کد خبر: ۵۱۰۴۲۳
زمان انتشار: ۱۰:۳۰     ۰۳ مرداد ۱۴۰۱
هر کس به حرکات طارمی شک کند، بیمار است!
مدیر روابط عمومی باشگاه پورتو در واکنش به اتهام تمارض که از سوی هواداران تیم‌های مختلف به مهدی طارمی نسبت داده می‌شود به دفاع از مهاجم ایرانی سفید و آبی‌پوشان پرداخت.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، تیم فوتبال پورتو شنبه شب در ورزشگاه دراگائو، دیدار دوستانه‌ای مقابل موناکو داشت که به برتری 2 بر یک دست یافت. مهدی طارمی پنالتی دوم پورتو را گرفت و آن را تبدیل به گل کرد.

مهاجم تیم ملی ایران یکی دو بار در محوطه جریمه موناکو متوقف شد که بسیاری از هواداران تیم‌های رقیب پورتو معتقد بودند او قصد فریب داور را داشته و تمارض کرده است. اتفاقی که واکنش فرانسیسکو مارکس، مدیر وابط عمومی باشگاه پورتو را به دنبال داشت.

وی با دفاع از طارمی در این باره نوشت: فقط باشگاه‌های بیمار می‌توانند درباره این حرکت‌ها (توقف طارمی در محوطه جریمه) که به پنالتی منجر می‌شود، شک کنند. آزار طارمی در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود که ما دوباره مورد حمله قرار بگیریم. باید متحد باشیم و به رئیس باشگاه، کونسیسائو (سرمربی پورتو) و بازیکنان اعتماد کنیم. آنها 40 سال تلاش می‌کنند ما را پایین بیاورند و موفق نشده‌اند، چون همیشه کسی را داشته‌ایم که می‌دانست پورتو را چگونه بازسازی کند.

پورتو شنبه شب در بازی سوپرجام فوتبال پرتغال مقابل توندلا صف‌آرایی می‌کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها