کد خبر: ۵۱۰۴۲۶
زمان انتشار: ۱۰:۵۴     ۰۳ مرداد ۱۴۰۱
رئیس جمعیت هلال‌احمر در دیدار با فرمانده کل ارتش گفت: ظرفیت بالگردی ارتش در بسیاری از بحران‌ها گره‌گشا بوده و علاوه بر نیروی انسانی پای کار، تجهیزات ارتش نیز همواره به کمک مردم آمده و نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری ایفا کرده است.
رئیس جمعیت هلال‌احمر: ظرفیت بالگردی ارتش در بحران‌ها گره‌گشا بوده است

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ضمن تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بحران‌‌ها و حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله، سیل، آتش سوزی و ... بیشینه‌ی ظرفیت خود را برای امدادرسانی به مردم پای کار آورده و همواره موجب دلگرمی جمعیت هلال احمر بوده است.

وی افزود: ظرفیت بالگردی و هواپیمایی ارتش در بسیاری از بحران‌ها گره‌گشا بوده و علاوه بر نیروی انسانی مخلص و پای کار، تجهیزات ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز همواره به کمک مردم آمده و نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری ایفا کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در ادامه ضمن استقبال از تعامل هم‌افزا و حداکثری با ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این جمعیت را برای آموزش و عضوگیری خانواده بزرگ ارتش در حوزه ماموریت های هلال احمر و امدادرسانی اعلام کرد.

سرلشکر موسوی نیز در این دیدار با تبریک به جمعیت هلال احمر کشور و کولیوند برای دریافت عالی‌ترین نشان صلیب سرخ جهانی که اخیراً به جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفته است، عملکرد کارکنان متعهد، داوطلب و جان‌برکف جمعیت هلال احمر در نجات جان مردم را مصداق بارز فداکاری و از خودگذشتگی دانست و خاطرنشان کرد: این کارکنان در عرصه‌ها‌ و میدان‌های حساس، جانشان را در طبق اخلاص نهاده و پشتوانه‌ای مطمئن برای مردم کشورمان و یاری رسان دیگر کشورها در زمان حوادث، بلیات و کمک رسانی ها هستند.

وی افزود :ارتش جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که در راستای رسیدگی به امور مردم کشورمان و خدمت‌رسانی به آن‌ها همکاری و تعامل دو جانبه با این جمعیت داشته باشد.

فرمانده کل ارتش تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و مجموعه نیروهای مسلح و جمعیت هلال احمر ثابت کرده اند در راستای امدادرسانی به مردم شریف و گرانقدر ایران اسلامی همیشه پیش‌قدم بوده و بعد از این نیز خواهند بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها