کد خبر: ۵۱۰۵۱۲
زمان انتشار: ۱۴:۲۷     ۰۳ مرداد ۱۴۰۱
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱، موجب شناخت ظرفیت‌ها و به هم‌رسانی می‌شود یعنی بین حوزه نیاز که بخش‌های مختلف دولتی هستند و حوزه عرضه که گروه‌های مردمی بوده و دستاوردهای مختلفی دارند ارتباط خوبی برقرار می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از سراج24؛ صادق خیاطیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری در رویداد هم افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱ با بیان اینکه گفتمان دولت، دولت مردمی بوده که استفاده از حلقه‌های میانی و نهادهای مردمی بسیار مهم است اظهار داشت: در وهله اول با شناخت و فهم ظرفیت‌ها می‌توان در جهت مردمی سازی دولت گام برداشت که متاسفانه تا کنون ظرفیت‌ها به خوبی شناسایی نشدند و مغفول مانده اند.

وی افزود: این نمایشگاه برای اولین بار در کشور به شناسایی ظرفیت‌ها کمک می‌کند، از طرفی دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های مختلف دولتی می‌توانند نیازهای خود را به نوعی احصاء کنند و یا با مشاهده این ظرفیت‌ها، نیازهای بهتری را کشف کنند.

رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: این نمایشگاه موجب به هم‌رسانی می‌شود یعنی بین حوزه نیاز که بخش‌های مختلف دولتی هستند و حوزه عرضه که گروه‌های مردمی بوده و دستاوردهای مختلفی دارند ارتباط خوبی برقرار می‌شود.

وی تصریح کرد: قطعا در دولت مردمی صرفا به حوزه تئوری اکتفا نمی‌شود در واقع یکی از کار ویژه‌ها در مرکز استراتژیک این است که بتوان امتداد اجتماعی گفتمان را دنبال کرد بدین شکل که معنای مردمی بودن در اقتصاد، سلامت، آموزش و ... را دانست.

خیاطیان با تاکید بر دستاوردها و راه‌حل‌ها، در پایان خاطرنشان کرد: قطعا در زمینه دستاوردها کار شده است و حالا باید این‌ها به بخش‌های مختلف دولتی متصل شوند و کسانی که در حوزه نیازهای کشور در حال فعالیت هستند بتوانند این راه حل‌ها را از این نظام تولید محتوا بهره‌برداری کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها