کد خبر: ۵۱۰۷۳۵
زمان انتشار: ۰۸:۵۴     ۰۸ مرداد ۱۴۰۱
باشگاه اتحاد کلباء بالاخره بعد از یک هفته مشکل سرمربی ایرانی اش برای ورود به اتریش را حل کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال اتحاد کلباء از هفته گذشته در اتریش اردو زده تا خود را برای فصل جدید لیگ برتر امارات آماده کند.

نکته عجیب از ابتدای اردو غیبت مشکوک فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی این تیم بود. در یک هفته گذشته گابریل پین دستیار مجیدی تمرینات را زیرنظر داشت.

در یک هفته گذشته دلایل متعددی درباره غیبت مجیدی مطرح شد. دو روز پیش سایت «اسپورت» امارات فاش کرد فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی اتحاد کلباء به دلیل عدم صدور ویزا از سوی کشور اتریش در تمرینات تیمش غایب است.

این رسانه اماراتی مدعی شده بود اگر کار ویزای مجیدی برای ورود به اتریش حل نشود در نهایت باشگاه اماراتی قصد دارد تا اردوی پیش از فصل را به کشور ترکیه منتقل کند تا مجیدی بتواند به تیم ملحق شود.


مجیدی در اردوی اتریش

اما سایت باشگاه اتحاد کلباء از تمرینات روز گذشته تیم گزارشی تصویری منتشر کرد که بالاخره فرهاد مجیدی به اردوی تیم ملحق شد و در تمرینات حضور داشت. صالح مصطفوی دستیار مجیدی هم به اردوی تیم ملحق شد.

بدین ترتیب مشکل مجیدی برای دریافت ویزای کشور اتریش در نهایت با رایزنی باشگاه اتحاد کلباء حل شد. طبق اعلام باشگاه اماراتی اولین بازی تدارکاتی شاگردان مجیدی فردا با یک تیم اتریشی برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها