کد خبر: ۵۱۰۷۸۰
زمان انتشار: ۱۱:۱۷     ۰۸ مرداد ۱۴۰۱
یک خریدار برای شهرخودرو چک می‌دهد
مدیرعامل باشگاه شهر خودرو که از فروپاشی احتمالی این تیم بسیار ناراحت است از مسئولین استان خراسان رضوی درخواست می کند که به کمک این تیم بشتابند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، با وجود اینکه زمان زیادی تا شروع لیگ آزادگان باقی نمانده، اما همچنان وضعیت شهر خودرو برای فصل جدید نامشخص است. تیمی که در سالهای قبل جزو مدعیان بود و به لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافت، اکنون وضعیت بحرانی را سپری می کند.

اسماعیل حیدرپور مدیرعامل شهرخودرو می گوید با وجود برگزاری جلسات متعدد در خصوص ادامه فعالیت این تیم مشهدی، اما همچنان این موضوع بی نتیجه است.

هیچ خریداری اعلام آمادگی نکرد 
ما تقریبا هر هفته به مشهد می رویم. جلسه قبل با کلیه اعضای هیئت مدیره و وکیل باشگاه جلسه ای در حضور مدیر کل و رئیس هیئت فوتبال  گذاشتیم. در آن جلسه گفتیم اگر خریداری هست اعلام حضور کند ولی هیچ کس نیامد تا اینکه سه گروه با خودمان رایزنی کردند و ما به آن ها گفتیم هر کس که می خواهد تیم را در اختیار بگیرد باید بیایند و توافق نامه بنویسیم و پول را پرداخت کنند تا این تیم را بفروشیم و بعد ما طلب و بدهی های مان را مشخص می کنیم و اگر بدهکاری مان بیشتر از طلبمان بود از آن مبلغ مورد نظر کسر می کنیم و در واقع این کار انجام می شود، تا الان هیچ پیشنهادی جدی نبوده حتی یکی از آن ها چک داده ولی ما گفتیم باید بر سر توافق نامه مبلغی را بدهند. بعد هم تقاضا کردیم تمام اسناد و مدارک حسابرسی شود.

هیچ سند و مدرکی از مخارج هیئت فوتبال نداریم 
فصل قبل در مقطعی که تیم در اختیار هیئت فوتبال بوده هیچ سند و مدرکی نداریم و نمی دانیم چقدر درآمد داشته اند و چقدر هزینه کرده اند، این یکی از مشکلاتی است که برای حسابرسی داریم. ما تا دیروز هم مشهد بودیم. دو تن از اعضای هیئت مدیره جلساتی را با آقای دکتر طباطبایی، معاون سیاسی و امنیتی استاندارد داشتیم و گزارشی را به ایشان از وضعیت تیم دادیم. با آقای داوری، فرماندار جلسه داشتیم. با مدیر کل ورزش و جوانان هم جلسه ای داشتیم که در جریان ریز مسائل باشگاه هستند .

تیم منحل می شود اگر...
قصد داشتیم ببینیم در زمان اندکی که در اختیارمان است آیا در استان کسی می آید‌ به باشگاهی شهر خودرو کمک کند؟ این که کمک نمی کنند ثابت شده است. ما دو راه داریم یکی اینکه استان یک نفر را معرفی کند که تیم را بگیرد طلب و بدهی هایش مشخص شود و اگر این اتفاق نیفتد کلا تیم منحل می شود.

باید شفاف سازی کنیم 
ما به خاطر مشکلات عدیده ای که داریم اگر خریداری پیدا شود و شفاف سازی صورت بگیرد، ما را متهم می کنند که شفاف سازی کنیم. ما اول از همه شفاف سازی که می کنیم باید بگوییم هیئت فوتبال چقدر از باشگاه سال گذشته درآمد داشته و هزینه کرده؟ آنها را بیاورید مشخص کنید.

آقایان عین خیالشان نیست 
یک موسسه با ما قرارداد دارد. یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از پول ما مانده و اصلاً آقایان عین خیالشان نیست. موقعی که تیم دست هیئت فوتبال بوده پول داده اند ولی بعد به ما پرداختی نداشتند.

انحلال تنها چاره شهر خودرو است
اگر روزنه کوچکی بود و آن روزنه هم کار ما را سخت کرده این است که اسلاوو شکایتی کرده که من فکر می‌کنم در دوره هیئت فوتبال باید پاسخ هایی داده می شد. چون تیم برای آقایان بود ایشان هم شکایت کرده و رای گرفته و پنجره شهر خودرو بسته شده است. اگر کسی نباشد که این همه بدهی را پرداخت کند علی رغم میل باطنی انحلال تنها ‌چاره است. شهر خودرو نهالی بوده که برایش زحمت کشیده شده و حیف است که این تیم جلوی چشم آقای حمیداوی و دیگر کسانی که زحمت کشیدند دیگر نتوانند کمک‌ کنند. هیچکس هم همکاری نمی‌کند، هیچ اسپانسری در داخل استان نمی آید. در استان های دیگر می گویند تیمتان را بیاورید ما به شما اسپانسر می دهیم. ما از یک استان پیشنهاد داریم که برای باشگاه ما ۲۰ میلیارد اسپانسر میدهد. آقایان محترم که به ظاهر دلسوز هستید یا خودتان این تیم را بردارید و ادامه بدهید یا اجازه بدهید تیم به استانی برود که استاندار محترم آن را می خواهد.

مجموعه شهر خودرو بیشتر از همه ضرر کرد 
سه استان داریم که از دوستان ورزشی شنیدم استاندارهایشان سخت پیگیر تیم هستند. استان کرمانشاه، سمنان و قم می خواهند که شهر خودرو در آنجا تیم داری کند و علاقه مند هستند در لیگ یک تیم داشته باشند. می خواهند به جوانان کمک کنند و هنجارهای اجتماعی را حل کنند. علی رغم میل باطنی مان اگر اینگونه پیش برود و بحث انحلال پیش بیاید بیشتر از همه مجموعه شهر خودرو و مالکش ضرر می کنند. ای کاش مسئولین استان کمک می کردند. به ما کمک نکنند حداقل یک نفر را پیدا کنند این تیم را در اختیار بگیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها