کد خبر: ۵۱۱۳۱۶
زمان انتشار: ۱۶:۱۴     ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
با وجود پذیرش همه شروط؛
با وجود پذیرش همه خواسته‌های معقول و غیرمعقول یک مهاجم برزیلی اما این بازیکن به پرسپولیسی‌ها جواب منفی داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، بنا به  گفته برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس زمینه جذب یک مهاجم خارجی برای حضور در این تیم فراهم شده و اگر اتفاق غیرقابل پیش‌بینی رخ ندهد این بازیکن که احتمالا اروپایی هم خواهد بود طی روزهای آینده وارد تهران خواهد شد تا کار خود را زیر نظر یحیی گل‌محمدی آغاز کند.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس در هفته‌های اخیر مذاکراتی با بازیکنان زیادی برای حضور در این تیم انجام داده بود اما هر یک به دلیلی منتفی شد تا جذب مهاجم تبدیل به یک پروسه برای این باشگاه شود. در این بین گفته شد که حتی برخی از این بازیکنان خارجی را برای حضور در ایران ترسانده بودند تا آنها به پرسپولیس نیایند.

یکی از این بازیکنان یک مهاجم برزیلی به نام ادو بود که مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داشت. مذاکرات خوبی هم بین طرفین انجام شد اما این بازیکن به یکباره پاسخ منفی به باشگاه پرسپولیس داد. جالب اینجاست که باشگاه پرسپولیس تمامی شروط این بازیکن را بدون قید و شرط پذیرفته بود و به این بازیکن اعلام شده بود هر شرطی داشته باشد پرسپولیسی‌ها آن را می‌پذیرند. در حالی که این بازیکن به صورت تلویحی موافقت خود را برای حضور در پرسپولیس اعلام کرده بود اما ناگهان خبر از پیشنهاد از لیگ عربستان و فرانسه برای خود را مطرح کرد تا به همین خاطر حضور این بازیکن هم در پرسپولیس منتفی شود!

این بازیکن درخواست‌هایی همچون پاس گل، گلزنی، گرفتن پنالتی، تعداد بازی و ... را مطرح کرده بود که پرسپولیسی‌ها این موضوع را هم پذیرفته بودند اما در نهایت جذب این بازیکن در روزهای قبل با مشکل روبه‌رو شد تا این بار مسئولان این باشگاه سرخ‌پوش به دنبال آوردن بازیکنی از اروپا و احتمالا کشور هلند باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها