کد خبر: ۵۱۱۳۹۹
زمان انتشار: ۱۴:۲۹     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: در ارتباط با آمادگی برای سیل در سازمان مدیریت بحران اقدامات خوبی انجام شده و آمادگی‌های قبل از حادثه و کنترل مسیل‌های عبور سیل پیش‌بینی شده است.

به گزارش پایگاه 598، سردار غلامرضا جلالی در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در مورد سیل پیش بینی شده توسط سازمان هواشناسی، خوشبختانه اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شهرداری تهران تشکیل شد و کارگروه هایی که مسئولیت های مختلف را بر اساس برنامه پدافند شهری شهر تهران بر عهده داشتند، انتخاب شدند.

رئیس پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه گزارش خوبی از سوی رئیس مرکز مطالعات در رابطه با برنامه مطالعاتی پدافند غیرعامل شهرداری تهران ارائه شد، تصریح کرد: تأکید شهردار تهران بر این بود که مطالعات به برنامه های اجرایی تبدیل شود. با توجه به اینکه مطالعات زیرساختی بوده و برای برطرف کردن مخاطرات تهیه شده است، امیدواریم به صورت ریز و با جزئیات برای سال ۱۴۰۱ و سال های آتی نیز پیش بینی شود که مخاطرات و آسیب پذیری های شهری را یک به یک برطرف کنیم و مطالعات به صورت دقیق تبدیل به برنامه شود.

وی در ادامه یادآور شد: در ارتباط با آمادگی برای سیل در سازمان مدیریت بحران اقدامات خوبی انجام شده و آمادگی های قبل از حادثه و کنترل مسیل های عبور سیل و زیرساخت های امدادرسانی در مرحله اولیه پیش بینی شده که امیدواریم در مراحل بعدی نیز تقویت و دنبال شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها