کد خبر: ۵۱۲۴۵۳
زمان انتشار: ۱۱:۳۸     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱
شما از کجا می‌دانید تمرکزم روی فوتبال نیست؟
«برای گرفتن فالوور اینجا نیستم؛ به ایران آمده‌ام تا فوتبال بازی کنم» این پاسخ یورگن لوکادیا به یکی از کاربران پرسپولیسی اینستاگرام است که نسبت به فعالیت زیاد او در شبکه‌های اجتماعی اعتراض کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از "ورزش سه"، یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس این روزها به چهره فعال اینستاگرامی تبدیل شده و در حالی که آخرین عکسش پیش از انتقال به پرسپولیس را در ماه فوریه (بهمن ماه) پست کرده بود، حالا روزانه حداقل یک پست و استوری برای دنبال‌کنندگانش می‌گذارد و فالوور بسیار زیادی هم گرفته است.

لوکادیا تنها یک هفته پس از انتقال به پرسپولیس مرز 500 هزار دنبال‌کننده را رد کرد و حالا به عدد 563 هزار رسیده و احتمالا با حضور در زمین و تا پایان قراردادش به جمع فوتبالیست‌های میلیونی اینستاگرام اضافه خواهد شد. آن هم در شرایطی که پیش از امضای قرارداد با تیم سرخپوش پایتخت، کمتر از صد هزار فالوور داشت.

روز گذشته، پستی که لوکادیا پس از گلزنی مقابل فجرسپاسی در بازی دوستانه منتشر کرده بود، جنجال‌ساز شد و این ستاره هلندی در واکنش به یکی از هواداران پرسپولیس، گلایه‌های تندی را مطرح کرد. یکی از کاربران که احتمالا انتظار این را نداشت، لوکادیا جوابش را بدهد، خطاب به او نوشت: "از فضای مجازی و جذب فالوور دست بردار، سخت تمرین کن و آماده باش چون تیم به تو نیاز دارد. موفقیت برای تو یک دنیا فالوور می‌آورد!"

مهاجم پرسپولیس که به شدت از این کامنت عصبانی شده بود، در پاسخ نوشت: "ممنون که به من گفتی چگونه زندگی کنم. من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. من هرروز خیلی سخت تمرین می‌کنم که شما نمی‌بینید. من شما را سرزنش نمی‌کنم اما پسرم، من هرروز تمرین می‌کنم."

هوادار پرسپولیس با این کامنت لوکادیا، ترجیح داد بحث را با حمایت از او خاتمه دهد اما مهاجم هلندی خشمگینانه‌تر نوشت: "برای فالوور اینجا نیستم. اینجا هستم تا فوتبال بازی کنم. من می‌توانم بیخیال 100 میلیون فالوور هم بشوم. همانطور که گفتم من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. از پلتفرم خودم آنطور که بخواهم استفاده خواهم کرد؛ بنشین و از زندگی‌ات لذت ببر، من هم همینطور."

یورگن لوکادیا پس از پاسخ به این کامنت با اظهارنظرهای مشابه دیگری هم روبرو شد و ترجیح داد پاسخ یک کاربر دیگر را هم بدهد: "تو می‌دانی که من رو فوتبال تمرکز ندارم؟ تو چه می‌دانی؟ تو می‌توانی هر انتظاری داشته باشی اما نمی‌توانی بگویی من چه کار کنم. من هرچه بخواهم پست می‌گذارم. فوتبال زندگی من است و من با فوتبال نفس می‌کشم و عاشق فوتبال هستم. پرسپولیس الان زندگی من است اما مُد و موسیقی را هم دوست دارم و انسان هستم؛ پس تو هم بنشین سر جات!"

پس از اینکه کامنت‌های لوکادیا و اعتراض او نسبت به دیدگاه برخی از هواداران پرسپولیس در صفحات مجازی هواداری باشگاه پرسپولیس منتشر شد، برخی از کانالها متنهایی به زبان هلندی و انگلیسی در اختیار کاربران خود قرار دادند و از آنها خواستند تا این متن‌ها را برای لوکادیا کامنت کنند. محتوای متن به این شکل بود که هواداران معترض به نمایش این بازیکن از اردوگاه تیمهای رقیب هستند و قصد دارند به این شکل تمرکز مهاجم پرسپولیس را برهم بزنند.

لوکادیا در پاسخ به یکی از این نظرات نوشت: "داداش من هیچوقت اعصابم خرد نمی‌شود. من عصبانی یا نروس نیستم. فقط سعی می‌کنم بگویم هرجور بخواهم زندگی خواهم کرد. هیچوقت اعصاب من نمی‌شود."

نکته جالب این که روز گذشته و در حالی که تمرین پرسپولیس تعطیل بود نیز لوکادیا به همراه لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس در استادیوم کاظمی تمرینات خود را پیگیری کرد.

با این حال مهاجم سرشناس سرخپوشان که فعالیت عمده در بخش مدلینگ دارد، به این شکل به هواداران پرسپولیس نشان داد که حضور فعالی در اینستاگرام خواهد داشت و دوست دارد از این فضا برای ارتقای برند خود استفاده کند.

او در ادامه به چند هوادار دیگر پرسپولیس هم پاسخ داد و از آنها بابت حمایتشان تشکر کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها