کد خبر: ۵۱۲۶۰۳
زمان انتشار: ۱۴:۰۲     ۰۲ شهريور ۱۴۰۱
دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در شانزدهمین سفر استانی، همزمان با هفته دولت و برای بررسی روند ارائه خدمات به بیمه‌شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران استان کرمان و بازدید از واحدهای اجرایی و پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای تأمین‌اجتماعی، چهارشنبه و پنجشنبه دوم و سوم شهریور ماه، میهمان مردم خونگرم استان کرمان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی را در این سفر جمعی از معاونان و مدیران این سازمان همراهی خواهند کرد.
دیدار با مسئولان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، دیدار و گفت‌وگو با نمایندگان شرکای اجتماعی، بازدید از شعب و مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی استان و همچنین بازدید از پروژه‌های عمرانی تأمین‌اجتماعی، از برنامه‌های سفر مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به استان کرمان اعلام شده است.
دکتر موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی که شهریور سال گذشته به این سمت منصوب شده است، "تحول، عدالت و ارتقای اعتماد جامعه و مخاطبان" را از اولویت‌های اصلی خود در این سازمان اعلام کرده که یکی از راهبردهای تحقق این اولویت‌ها، مرکزیت‌زدایی، حضور میدانی و پایش خدمات در استان‌ها به‌ویژه مناطق کمتر توسعه‌یافته اعلام شده است.
سفر به استان کرمان، شانزدهمین سفر استانی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از زمان تصدی این سمت خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها