کد خبر: ۵۱۳۴۲۹
زمان انتشار: ۱۲:۴۵     ۱۷ شهريور ۱۴۰۱
سرلشکر باقری خبر داد
رئیس ستاد کل نیروی‌های مسلح در پیامی به ارتش آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای میزبان آنها درخصوص تهدید امنیت کشورمان هشدار داد و نوشت: توصیه ما به کشورهای همسایه عدم اتکا به بیگانگان است.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از کیهان، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی به ارتش آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای میزبان آنها درخصوص تهدید امنیت کشورمان هشدار داد.
وی در این پیام نوشت: در ماه‌های اخیر ارتش تروریستی آمریکا تلاش کرده جای خالی خود را که با عقب بردن ناوهای هواپیمابر، بالگردبر و ناوشکن‌ها از خلیج‌فارس و دریای عمان به وجود آمده و موجب وحشت وابستگان او شده بود را با اتصال منطقه مورد غصب رژیم صهیونیستی ارتش کودک‌‌کش آن به فرماندهی منطقه‌ای سنتکام، جبران کند.
وی افزود: معنای این اقدام این است که از نگاه ما امکانات جاسوسی (و حتی عملیاتی) آمریکا و همپیمانان او در اختیار رژیم غاصب صهیونیستی نیز قرار خواهد گرفت و این موجب افزایش تهدید برای کشور عزیزمان خواهد شد. ما علاوه‌بر اعلام و اخطار کتبی و انتقال پیام از طریق وزارت امور خارجه به کشورهای میزبان ارتش آمریکا، با توسعه حضور و تعمیق گشت‌های هوایی و دریایی و تعمیق اشراف اطلاعاتی و انجام رزمایش‌های گوناگون دریایی موشکی و پهپادی و...، آمادگی و اخطار خود را اعلام کرده و می‌کنیم.
سرلشکر باقری تصریح کرد: توصیه دائمی و دوستانه ما به کشورهای همسایه، برادری و همکاری برای برقراری امنیت منطقه توسط کشورهای خودمان و عدم اتکا به بیگانگان است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها