کد خبر: ۵۱۳۶۹۴
زمان انتشار: ۱۳:۳۴     ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی آسمان شهرهای نجف، کربلا، کاظمین و سامرا در کشور عراق صاف همراه با غبار محلی و احتمال وقوع پدیده گردوخاک خواهد بود.

به گزارش پایگاه 598، مطابق اعلام سازمان هواشناسی آسمان شهر مهران امروز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و احتمال گردوخاک پیش‌بینی شده است. حداکثر دمای این شهر 44 درجه سانتیگراد خواهد بود.

شلمچه در استان خوزستان امروز آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی شده و حداکثر دما آن به 45 درجه خواهد رسید. در چذابه و قصرشیرین آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و احتمال گردوخاک پیش‌بینی شده است. حداکثر دمای این دو شهر به ترتیب 47 و 42 درجه خواهد بود.

در شهر نجف حداکثر دما 44 درجه بالای صفر با آسمان صاف همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و احتمال وقوع پدیده گردوخاک پیش‌بینی شده است.

آسمان کربلای معلی صاف همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد و احتمال گردوخاک پیش بینی شده و حداکثر دما این شهر 44 درجه خواهد بود.

آسمان در شهرهای کاظمین و سامرا نیز صاف همراه با غبار محلی و احتمال گردوخاک پیش‌بینی شده است. حداکثر دما این شهرها 43 درجه طی امروز خواهد بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها