کد خبر: ۵۱۴۰۱۹
زمان انتشار: ۰۹:۲۵     ۲۴ شهريور ۱۴۰۱
وزیر دادگستری از تشکیل پرونده‌هایی برای متخلفان فروش بلیت وسایل نقلیه در ایام اربعین خبر داد و گفت: متخلفان جریمه شده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، امین‌حسین رحیمی وزیر دادگستری درباره نظارت بر قیمت بلیت‌های سفر با انواع وسایل نقلیه در ایام اربعین حسینی اظهار داشت: با توجه به اینکه مصوبه تعیین قیمت برای وسایل نقلیه در زمان اربعین انجام شده بود، تعزیرات به این موضوع ورود کرد تا این قیمت‌ها رعایت شود. 

وی افزود: البته در ابتدا نواقصی وجود داشت که برخی آژانس‌های هواپیمایی، اتوبوس‌ها و تعاونی‌ها قیمت‌های اعلامی را رعایت نمی‌کردند.

وزیر دادگستری با اشاره به ورود سازمان تعزیرات حکومتی به موضوع تخلفات آژانس‌های مسافرتی در ایام اربعین بیان داشت: در این راستا، سازمان تعزیرات حکومتی شعب سیار خود را در ترمینال‌ها مستقر کرد و گشت‌های سیار این سازمان نیز بر عملکرد آژانس‌های مسافرتی نظارت کردند.

رحیمی با بیان اینکه پرونده‌هایی برای تخلفات فروش بلیت وسایل نقلیه در ایام اربعین تشکیل و متخلفان نیز جریمه شده‌اند، تصریح کرد: تا جایی که اطلاع دارم، قیمت‌های اعلام شده، رعایت می‌شود و اگر رعایت نشود سازمان تعزیرات با آن برخورد خواهد کرد.

وزیر دادگستری در پایان تأکید کرد: مردم در صورت مشاهده تخلفات، مراتب را جهت برخورد تعزیرات، اعلام کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها