کد خبر: ۵۱۵۰۱۵
زمان انتشار: ۱۲:۴۹     ۱۲ مهر ۱۴۰۱
مدیرعامل باشگاه استقلال بر پایبندى و وفادارى جامعه ورزش به آرامش و امنیت کشور و ارزش های انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفى آجورلو ضمن قدردانى از بیانات مقام معظم رهبرى و نگاه حمایتى ایشان نسبت به جامعه ورزش کشور اظهار داشت: همچون همیشه بیانات مقام معظم رهبرى راهگشا، الهام بخش و فصل الخطاب است و نگاه حمایتى ایشان نقشه راه کشور را ترسیم و تبیین مى‌کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: مقام معظم رهبرى با حمایت از جامعه ورزش بر این نکته تاکید کردند که ورزشکاران ما مومن و سالم و شریف هستند. این سخنان وظیفه این جامعه را بیشتر می‌کند تا با تدبیر و متانت، در راستای امنیت و آرامش کشور حرکت کنند. متاسفانه در این میان شاهد هستیم که حملات برخى اشخاص موجب شده با موضع گیرى‌هاى نادرست بر خلاف مصالح کشور به اهالى فوتبال توهین شود که زمینه ساز برخى حاشیه‌ها در این حوزه گردد.

وی افزود: در سوى دیگر هم در قبال این مواضع واکنش‌هایى روى داد اما جامعه ورزش در تمامى مقاطع نشان داده به آرامش و امنیت جامعه کمک خواهد کرد که باید هم چنین باشد و اجازه سو استفاده را به دشمنان ملت ایران نخواهد داد.

آجورلو گفت: اقتدار و استقلال ایران اسلامى بستر مناسب جهت فعالیت ورزشکاران در عرصه‌هاى حرفه‌اى و قهرمانى را فراهم ساخته و در این چهار دهه بزرگ ترین موفقیت‌هاى تاریخ ورزش کشور زیر پرچم مقدس جمهورى اسلامى ایران رقم خورده است. جامعه ورزش نیز قدردان این حمایت‌ها خواهد بود و به رسالت خودش در راستاى حفاظت از امنیت و تمامیت ارضی ایران عزیز در برابر بدخواهان عمل مى‌کند.

اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها