کد خبر: ۵۱۵۳۲۰
زمان انتشار: ۱۱:۰۰     ۱۸ مهر ۱۴۰۱
منابع خبری گزارش دادند که یک معلم انگلیسی در دهوک واقع در کردستان عراق، از بیش از صد و سی دانش‌آموز سوء استفاده جنسی کرده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از همشهری آنلاین: منابع خبری گزارش دادند که یک معلم انگلیسی در دهوک واقع در کردستان عراق، از بیش از صد و سی دانش‌آموز سوء استفاده جنسی کرده است.

کانال تلگرامی صابرین نیوز شامگاه امروز یکشنبه از یک رسوایی جدید توسط یک معلم انگلیسی در منطقه کردستان عراق خبر داد.

صابرین به نقل از سایت «لیورپول اکو» گزارش داد، «نیک کلایتون» یک معلم انگلیسی بوده است که از بیش از ۱۳۱ دانش‌آموز کُرد سوء استفاده جنسی کرده است.

این سایت خبر داد که کلایتون گفت‌وگوهای جنسی و تحریک‌آمیزی از طریق فیسبوک یا این کودکان کُرد داشته است. این کودکان، همگی زیر ۱۰ سال بوده‌اند.

 

 

بنا بر این گزارش، کلایتون معلم یک مدرسه انگلیسی در دهوک در شمال عراق بوده است و در پی سوء استفاده و تجاوز به این کودکان بوده است.

به گزارش این سایت، این معلم در سال ۲۰۱۷ و در هنگام بازگشت به انگلیس، در یکی از فرودگاهها بازداشت شده بود. این معلم انگلیسی اما در هنگام بازداشت، این ماجرا را انکار کرده بود.

 

 

بنا بر این گزارش،  کلایتون اما اعتراف کرد که قصد داشته است از این کودکان سوء استفاده جنسی کند. هنوز جزئیات بیشتری درباره این پرونده از سوی مسئولان منطقه کردستان عراق منتشر نشده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها