کد خبر: ۵۱۵۳۳۱
زمان انتشار: ۱۲:۳۶     ۱۸ مهر ۱۴۰۱
رئیس فدراسیون والیبال گفت: من هنوز بازنشسته نیستم و هر موقع بازنشسته شدم، می‌روم.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در حاشیه دومین کنگره ملی شهدای ورزشکار کشور اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم برای حفظ وطن خود هر کاری انجام دهیم. حفظ امنیت نظام و این کشور، حاصل خون بیش از 250 هزار شهید است و حفظ ایران از هر کاری هم واجب‌تر است.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: همه ما موظف هستیم تلاش کنیم آرامش به کشور برگردد تا مردم زندگی عادی خود را داشته باشند و اجازه به فرصت طلبان دهیم. باید به همه مردم و خواسته‌های آنها احترام بگذاریم ولی بفهمیم که امنیت کشور و حفظ ایران از هر کاری واجب‌تر است. دشمنان ما از احساسات پاک جوانان استفاده می‌کنند.

داورزنی تصریح کرد: ما در کانون بحران قرار داریم. اطراف ما از کشورهای افغانستان، عراق و پاکستان حضور دارند و شرایط طوری است که همه باید تلاش کنیم ایران به آرامش برسد. البته خواسته‌ها و مسائل مختلف نیز باید شنیده شود و مورد توجه قرار بگیرد. خواسته‌های به حق مردم و اغتشاشات که ریشه در بیرون از کشور دارای دارد، باید مرزبندی شوند. در شرایطی که دستوراتی در خارج از کشور صادر می‌شود و در داخل کشور  مورد اجرا قرار می‌گیرد، حرف حق نشنیده نخواهد شد.

وی در مورد تجدید میثاق ورزشکاران با شهدا گفت: بیش از 5 هزار نفر از شهدایی که جان خود را تقدیم این کشور کردند، ورزشکارانی بودند که سابقه قهرمانی جهان و آسیا را داشتند. آنها روزی مدال ورزشی به گردن خود می انداختند ولی پلاک‌شان، مدال شد. آنها جان خود را تقدیم کشور کردند. ورزشکارانی که برای تجدید میثاق به سراغ شهدای ورزشکار می‌آیند به این موضوع فکر می‌کند که راهشان را ادامه دهند.

رئیس فدراسیون والیبال در مورد بازنشستگی خود گفت: من هنوز بازنشسته نیستم و هر موقع بازنشسته شدم، می‌روم.

داورزنی در مورد جلسه آتی هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: من هنوز دستور جلسه‌ای دریافت نکرده‌ام ولی قرار است تصمیماتی در مورد برخی پست‌ها در کمیته گرفته شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها