کد خبر: ۵۱۵۳۸۲
زمان انتشار: ۱۰:۳۴     ۱۹ مهر ۱۴۰۱
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهرداری مخازن زباله را بعد از اینکه آتش گرفته و از بین رفته بود، جمع آوری کرد، گفت: هدف جمع آوری سطل های زباله نبود و این موضوع هم موقتی است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا، مهدی چمران روز سه‌شنبه پیش از آغاز نود و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، درباره جمع آوری مخازن زباله از برخی معابر گفت: چون مخازن را آتش زدند، و آتش گرفت، شهرداری مجبور به جمع آوری شد.

وی گفت: هر سطح زباله ۱۰ تا ۱۵ میلیون هزینه دارد، پولش را تامین می کنند اما برای اینکه اگر بگذارند، دوباره آتش بزنند، جمعش کردند.

چمران با بیان اینکه این موضوع موقتی است و در همه معابر نیست، گفت: جمع آوری سطل های زباله تنها در برخی خیابان ها است که آتش سوزی آن فراوان بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران هم‌چنین به مناسبت روز جهانی کودک درباره وضعیت کودکان کار در تهران، گفت: کودکان آینده کشور و مهم هستند، هرچه برای تربیت آنان تلاش کنیم، در آینده نتایج بهتری خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه سالهای گذشته روی موضوع کودکان در شهرداری کار شد، گفت: حتی عده ای از این کودکان که ایرانی نبودند به کشورشان بازگردانده شدند و عده ای که اهل شهرهای مختلف ایران بودند به شهرها برگردانده شدند.

وی با اشاره به برخی مدارس رویش برای آموزش کودکان کار، نیز اظهار داشت: کودکان کار در این محل آموزش می‌دیدند اما در سال گذشته ابراز ناراحتی می کردند که نمی توانند ادامه کار دهند.

وی ادامه‌داد: در برنامه جدید که جمع آوری معتادان متجاهر بود و موضوع کودکان کار مورد توجه باید قرار بگیرد.

چمران تاکید کرد: شهرداری و شورا در حد بضاعت در این زمینه‌ تلاش کرده و باز هم تلاش می کند و آماده همکاری با دستگاه‌های مربوطه هستیم.

ورود ترامپ را به بازی خیمه شب بازی تبریک می گوییم

همچنین رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اغتشاش اخیر گفت: نمایندگان آمریکا و سازمان سی آی ای و سازمان‌های جاسوسی از اغتشاشات حمایت کردند، برخی را هدایت کرده و پول خرج کرده اند.

وی با بیان اینکه رادیو و تلویزیون‌هایشان نیز هرچه توانستند انجام دادند، افزود: ترامپ که دید از قافله عقب مانده است دیروز به میدان آمد و زنجیره حمایت از اغتشاش و کشتن با گلوله را تکمیل کردند.

چمران ادامه داد: اینها که خود را فرد متمدنی می‌دانند از افراد بیمار داخلی حمایت نکرده و با تحریم، ورود دارو را ممنوع کردند اما از کسانی که تخریب می کنند و می کشند حمایت می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به هر حال ما راه آباد کردن کشور خود را می‌دانیم، افزود: به خود متکی بودن، به اعتقادات پایبند بودن و قرار گرفتن پشت سر رهبری راهکار است.

وی ادامه داد: قطعا پیروزی با ماست و همانگونه که تاکنون پیروز بوده ایم از این پس نیز خواهیم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اکنون ترامپ وارد بازی خیمه شب بازی شده، گفت: ورود او را تبریک می‌گویم اما قطعاً ما پیروز خواهیم بود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها