کد خبر: ۵۱۶۰۹۵
زمان انتشار: ۱۱:۳۵     ۰۲ آبان ۱۴۰۱
جریمه ۶۰۰ هزار دلاری در انتظار باشگاه استقلال
اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای برون رفت از بحرانی که پیشِ روی این باشگاه است، روز گذشته تشکیل جلسه دادند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در یکی دو روز اخیر اعلام کرده است مهمترین بدهی این باشگاه مربوط به پول رضایت‌نامه انتقال محمد محبی از سانتاکلارای پرتغال است. بخشی از این پول که مبلغ 300 هزار دلار است باید در چند روز آینده پرداخت شود و اگر این اتفاق نیفتد یک هفته پس از آن قرارداد فسخ خواهد شد و علاوه بر اینکه محبی باید به تیم پرتغالی بازگردد، باشگاه استقلال نیز 600 هزار دلار جریمه خواهد شد.

در همین راستا هیئت مدیره باشگاه استقلال روز گذشته جلسه اضطراری برگزار کرد که بخش عمده بحث آنها مربوط به مباحث مالی، بسته نماد باشگاه در بورس و بدهی به باشگاه سانتاکلارای پرتغال بود. در این جلسه مقرر شد فتح‌الله‌زاده پیگیر قرارداد با اسپانسر جدید باشد تا حداقل پول انتقال محبی پرداخت شود.

روز گذشته نیز اشاره شد که باشگاه شباب الاهلی امارات نیز خواستار دریافت قسط اول پول رضایت‌نامه انتقال مهدی قایدی به استقلال شده است و در نامه‌ای به باشگاه استقلال تهدید کرده اگر پول پرداخت نشود به فیفا شکایت خواهد کرد. طبق قرارداد، در صورتی که اقدامی از سوی باشگاه استقلال نشود قایدی باید به شباب الاهلی بازگردد و باشگاه هم با جریمه مواجه می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها