کد خبر: ۵۱۶۸۶۸
زمان انتشار: ۰۹:۴۹     ۱۷ آبان ۱۴۰۱
پرسپولیس بدهی‌ خارجی ندارد/
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به پرونده سنگربان اسبق خود گفت: تمامی بدهی‌های خارجی باشگاه پرداخت شده و با بررسی پرونده بوژیدار رادوشوویچ هیچ بدهی خارجی دیگری نداریم.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا، رضا درویش دوشنبه شب در گفت و گویی در خصوص بدهی‌های باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: قرار است یکی از همکاران ما با سفر به سوئیس در مورد پرونده رادوشوویچ موضوع را بررسی و حل و فصل کند تا این پرونده بسته شود.

وی ادامه داد: البته قرار بود من هم در این سفر باشم اما دیدم ضرورتی برای حضور من نیست ضمن آنکه امروز جلسه‌ای هم داریم که باید در آن حضور داشته باشم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت بدهکاران خارجی پرسپولیس تصریح کرد: یکی از شروط حضور در این دادگاه آن است که شاید توافقی مساله حل و فصل شود و تلاش می‌کنیم این پول در باشگاه بماند، البته پرداخت‌هایی صورت گرفته که رادو قبول ندارد اما در این دیدار اسنادی را هم ارائه می‌کنیم تا مساله ختم به خیر شود.

درویش گفت: آخرین بدهی ما به خاطر محمد نادری بود که به خاطر جریمه به فیفا مبلغ ۶ هزار یورو را باید پرداخت می‌کردیم که انجام شد و برای خود او نیز حدود یکصدهزار یورو هم پرداخت شد. امروز هیچ بدهی خارجی نداریم و تنها پرونده رادو مانده که امیدواریم این حقوق از دست رفته را هم برگردانیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها