کد خبر: ۵۱۷۶۳۶
زمان انتشار: ۱۳:۱۱     ۰۲ آذر ۱۴۰۱
در حاشیه تمرین امروز؛
همانطور که دیروز گفتم، بازیکنان در تیم ملی دشمنان ما نیستند. برای کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، می‌خواهم تبریک بگویم به خاطر اینکه کارشان را درست انجام دادند.

به گزارش پایگاه 598، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز مقابل خبرنگاران قرار گرفت و مصاحبه‌ای انجام داد. وی در ابتدا گفت: در درجه اول مجدد تشکر می‌کنم از حمایت‌های شما. ما هیچ وقت علاقه نداریم داخل زمین باشیم و افتخاری برای هواداران کسب نکنیم. ولی نتیجه‌ای که به دست آمد مطمئنا باعث می‌شود که از آن یاد بگیریم. در مقابل تیمی که در حال حاضر یکی از گزینه‌های قهرمانی است، با رفتار مناسب و روند درست ذهنی ما باید در زمین خودمان باشیم. همانطور که دیروز هم گفتم، بازیکنان ما در تیم ملی دشمنان ما نیستند.

وی در ادامه گفت: برای کسانی که می‌خواهند بازیکنان را تبدیل به دشمنان کشور کنند، می‌خواهم به آن‌ها تبریک بگویم چون کارشان را درست انجام دادند. ولی مطمئن هستم که اکثر مردم می‌دانند که این بازیکنان در طول سال‌ها باعث شادی مردم شدند. من مطمئنا با این رویکرد که بازیکنان تیم ملی دشمن ما هستند، می‌جنگم. دشمن ما کسانی هستند که تلاش کردند تمرکز ما را بر هم بزنند. کسانی که فکر می‌کنند بازی در جام جهانی مثل بازی پلی استیشن است، بایذ بدانند مسئولیت بزرگی دارند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پایان گفت: به افرادی که این کارها را انجام دادند تبریک می‌گویم، باید خوشحال باشند. نمی‌توانم صحبت‌های خودم را تمام کنم بدون اینکه به سایت ورزش سه تبریک بگویم.

در ادامه خبرنگار اعزامی “ورزش سه” دلیل چنین اظهارنظری را از کی‌روش پرسید، که او هم اینگونه جواب داد: شما کار خوبی انجام دادید. شما کارتان را خوب انجام دادید، چرا که ترکیب را ساعت‌ها قبل از بازی در صبح اول وقت اعلام کردید، این به ما کمک می‌کند که بدانیم یک نفر از داخل تیم به شما کمک می‌کند. همه رسانه‌های ایرانی اینجا هستند اما فقط شما این کار را انجام دادید. شما یک قهرمان بزرگ هستید!!!
منبع : ورزش سه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها