کد خبر: ۵۱۸۰۸۷
زمان انتشار: ۱۳:۲۳     ۱۰ آذر ۱۴۰۱
در آئین بهره برداری از ٦٥٦ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه؛
فرمانده سپاه پاسداران گفت: صحنه خدمت‌رسانی را ترک نمی‌کنیم، یک دست ما شمشیر برای مبارزه با دشمنان خارجی و یک دستمان ارمغان بازگشت به فریب خوردگان داخلی است.

به گزارش پایگاه 598، سردار حسین سلامی صبح پنجشنبه در آئین بهره برداری از ٦٥٦ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه فجر فارس و نخستین جشن جهاد آبرسانی به ١١٠ روستای این استان ضمن تبریک میلاد با سعادت پیام آور کربلا حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان کرد: روز پرستار، روز تجلی زیباترین روح فداکاری، ایثار و امداد است.

او با بیان اینکه حضور قبلی‌ام در شیراز در شرایط غم انگیزی رخ داد که توطئه‌های استکبار و مزدوران سر سپرده آن‌ها تعدادی از هموطنان زائر مظلوم ما را در حرم به شهادت رساندند، اما خوشحالیم که امروز با بشارت به مردم فارس مشرف شویم، افزود: فارس و شیراز سرزمین معرفت، حکمت، ادب، فلسفه و دیار شهیدان و سرزمین مردان و زنان محب اهل بیت (ع) است. مردم شیراز یکماه پیش، رود جاری از مهر و معرفت و ایمان را به نمایش گذاشتند و یک یوم‌الله برای کشور خلق کردند.

سلامی آبرسانی را کار ابوالفضلی دانست که حضرت عباس (ع) به آن قداست و طهارت و جذابیت و شکوهی بخشید که داستان این انسان الهی همچنان جاریست، گفت: جهاد آبرسانی، یکی از زیباترین جلوه‌های اخوت و برداری و ایثار است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در یک اقدام هماهنگ بین شرکت آبفا، نمایندگان مجلس، بسیج و سپاه توانستند به بخشی از عهد خود نسبت به مردم عمل کنند. 

سردار سلامی با تاکید بر اینکه همه تلاش اینست که صادق الوعد باشیم، گفت: فقر و فحشاء، وعده شیطان است و امروز آن را در صفحه جهانی مشاهده می‌کنیم؛ کسانی که بدخواه این ملت هستند و نمی‌خواهند این سرزمین در صفحه جهانی درخشش داشته باشد.

او اضافه کرد: سخنان مقامات عالی رتبه نظام سلطه و رسانه‌های دروغ پراکن و فتنه انگیز قابل مشاهده است، آن‌ها اینگونه بذر فتنه در اذهان و قلوب بخشی از جامعه می‌افکنند و عده‌ای هم فریب این عملیات روانی این دشمنان می‌خورند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بازی فوتبال یک بازی دوستانه است نه و یک نزاع جهانی و در واقع یک دوستی جهانی و رقابت برای رفاقت در دنیاست، اما عده‌ای فریب خورده به نیابت از دشمن جشن می‌گیرند. می‌دانیم که دشمنان، امنیت ما را نمی‌خواهند و اگر سرزمینی امنیت نداشته باشد هیچ چیز دیگری ندارد، چرا که تمام شکوه یک ملت، وجود یک وادی ایمن است.

سردار سلامی با بیان اینکه دشمنان از رفاه مردم و پیشرفت جامعه ایران ناخشنود هستند، گفت: ریشه‌های عصبانیت آن‌ها از ما، جهش ملت ایران است؛ در حالی که ما معتقدیم ره اورد ما امنیت است، اما امنیت باید توأم با آرامش، آسایش و رفاه و پیشرفت و درخشش جامعه باشد.

او همچنین از همه کسانی که در جهاد آبرسانی و ٦٥٦ پروژه در این حوزه تلاش کردند، قدردانی و اضافه کرد: فقر و محرومیت برای ما دشمن است و آنچه که خداوند مبنی بر مغفرت و فضل وعده داده باید در سیمای جامعه ما هم ملموس و نمود عینی داشته باشد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: شیراز یک شهر بین‌المللی است که همگان آن را به هنر و فرهنگ و تمدن و منطق و حکمت و علم می‌شناسند و شیراز باید در ظهور تمدنی کشور پرچمدار باشد.

سردار سلامی با تصریح بر این موضوع که ما تا آخر پای این مردم می‌مانیم و صحنه خدمت رسانی را ترک نمی‌کنیم، گفت: یک دست ما شمشیر برای مبارزه با دشمنان خارجی است و برای فریب خوردان داخلی هم ارمغان ما بازگشت به حقیقت است.

او با بیان اینکه خریدار ناز ملت هستیم تا لبخند رضایت بر لب ان‌ها بنشیند تا ملتی عزیز و مستغنی باشند، تاکید کرد: اجازه تضعیف و تخریب این مملکت را به کسی نمی‌دهیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امید است هرچه بلای مردم است به جان ما بخورد و کوچک‌ترین حادثه غم انگیزی برای آن‌ها رقم نخورد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها