کد خبر: ۵۱۸۶۵۳
زمان انتشار: ۱۴:۴۶     ۲۰ آذر ۱۴۰۱
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ️کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ جانباخته‌ای نداشت و مجموع جان باختگان این بیماری در عدد ۱۴۴ هزار و ۶۵۸ نفر ثابت ماند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از وبدا، از دیروز تا امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵۷ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۰ نفر از آنها بستری شدند.

براساس این گزارش، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور بههفت میلیون و ۵۶۰ هزار و ۱۶۲ نفر رسید. تا کنون هفت میلیون ۳۳۵ هزار و ۵۰۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

۶۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۵۴ میلیون و ۶۳۷ هزار و هفت آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

تا کنون ۶۵ میلیون و ۱۴۵ هزار و ۳۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۵۵ هزار و ۲۴۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۳۸۷ هزار و ۲۴۳ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۸۷ هزار و ۵۲۸ دُز رسید.

اکنون هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز قرار ندارد همچنین ۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهرستان در وضعیت زرد و ۳۵۱ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها