کد خبر: ۵۱۸۷۵۰
زمان انتشار: ۱۰:۳۰     ۲۲ آذر ۱۴۰۱
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید به سران این باشگاه اعلام کرده است که قصد ترک این تیم را ندارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مارکا، از کارلو آنچلوتی به عنوان یکی از گزینه های هدایت تیم ملی فوتبال برزیل سخن به میان می آید.

بعد از حذف برزیل از جام جهانی زمزمه‌هایی درباره حضور تیته روی نیمکت این تیم مطرح شد و از آنچلوتی به عنوان یکی از گزینه های جایگزینی این مربی سخن به میان آمده است.

روزنامه مارکا نوشت که کارلو آنچلوتی قصد ترک رئال مادرید را ندارد و به سران این باشگاه اعلام کرده است که در تیم باقی خواهد ماند.

آنچلوتی 63 ساله از بهترین مربیان تاریخ باشگاه رئال مادرید بوده است و هم در بین بازیکنان بسیار محبوب است و هم رابطه خوبی با سران باشگاه و هواداران تیم دارد.

این مربی ایتالیایی دومین دوره حضورش در رئال را تجربه می کند. او فصل قبل توانست این تیم را به قهرمانی در لالیگا، لیگ قهرمانان اروپا و سوپر جام اروپا برساند این درحالی است که در دوره نخست حضورش هم تیم را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رساند.

آنچلوتی با رئالی ها یک سال دیگر قرارداد دارد و بارها اعلام کرده است که رئال بهترین تیمی بوده که در آن مربیگری کرده است و دوست دارد در این تیم بازنشسته شود.

رئال در فصل جاری هم با هدایت این سرمربی ایتالیایی عملکرد خوبی داشته است به طوریکه به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته است و در لالیگا هم در رده دوم جای دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها