کد خبر: ۵۱۸۷۷۲
زمان انتشار: ۱۴:۴۲     ۲۲ آذر ۱۴۰۱
دادستان تهران گفت: دو نفر در رابطه با انبار داروهای قاچاق و غیرمجاز و همچنین انبار کردن کالای ضروری سرم که این روزها نیاز اساسی مردم است، بازداشت شده‌اند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، علی صالحی با اشاره به لزوم برخورد قانونی با فروشندگان غیرمجاز گفت: در پی کمبود سرم در داروخانه‌ها و پس از کسب خبر از منابع اطلاعاتی پیرامون انتقال تعدادی سرم از داروخانه‌ای در خیابان پیروزی به محل و انبار غیرمجاز، این موضوع در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی متهمان و انبار نگهداری داروها خطاب به فرماندهی تهران بزرگ صادر شد که در ابتدا محل نگهداری سرم‌ها در منزلی در محدوده شیخ هادی شناسایی و تعداد 302 عدد سرم کشف و جهت بررسی تخصصی و قابلیت مصرف تحویل دانشگاه علوم پزشکی مربوطه شد.

دادستان تهران ادامه داد: متعاقباً با انجام اقدامات اطلاعاتی انبار دیگری در همان منطقه شیخ هادی شناسایی و پس از صدور دستور قضایی و ورود به محل، بیش از 2 هزار و 100 عدد سرم و هزاران قلم دارو و تجهیزات پزشکی و مواد آرایشی و بهداشتی غیر مجاز و قاچاق از واحد مذکور کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات همچنان ادامه دارد و در این راستا دو نفر بازداشت و پرونده قضایی تشکیل و به دادسرای ناحیه 26 ارسال شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها