کد خبر: ۵۱۸۹۱۵
زمان انتشار: ۱۴:۲۱     ۲۴ آذر ۱۴۰۱
رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت با تأکید بر اینکه تغییر در مدیریت ارزی بانک مرکزی با هدف مدیریت بازار ارز انجام شد، گفت: یک عامل بنیادی در التهاب برخی بازارها از جمله ارز در یکی دو ماه اخیر، اغتشاشات بود.

به گزارش پایگاه 598، سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت اعلام کرد: تغییر در مدیریت ارزی بانک مرکزی با هدف مدیریت بازار ارز انجام شد.

او تأکید کرد: یک عامل بنیادی در التهاب برخی بازارها از جمله ارز در یکی دو ماه اخیر، اغتشاشات بود که با افزایش نااطمینانی، جریان سرمایه و اقتصاد کشور را هدف گرفت.

وی همچنین تأکید کرد: جریان آشوب ماهیتاً ضد زندگی و هدف مستقیم آن ضربه به معیشت مردم است.

توئیت رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت درباره برکناری معاون بانک مرکزی

امروز و همزمان با ثبت رکوردهای جدید برای قیمت دلار و سایر ارزها در بازار، از بانک مرکزی خبر رسید که معاون ارزی این بانک تغییر و رئیس کل بانک مرکزی احکام جدید مدیریتی صادر کرده است.

با حکم رئیس‌کل بانک مرکزی، «محمد آرام» به سمت معاون ارزی جدید بانک مرکزی منصوب شد. آرام پیش از این مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری‌های خارجی ایران بود. معاون ارزی جدید بانک مرکزی تا مقطع دکترای تخصصی در رشته‌های مدیریت مالی و مدیریت کسب‌وکار تحصیل کرده و دارای سوابقی در سمت‌های مدیرعامل و عضو هیئت مدیره و مشاور در شرکت‌های خدمات ارزی، مالی و سرمایه‌گذاری، تأمین مالی و بورسی است.

تغییر معاون ارزی بانک مرکزی از جمله اخبار مثبتی بود که تحلیلگران ارزی را امیدوار کرد که به زودی با اعمال سیاست‌های جدید ارزی از شدت نوسانات ارزی کاسته شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها