أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۱۹۰۰۱
زمان انتشار: ۱۱:۲۵     ۲۷ آذر ۱۴۰۱
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پرواز تعدادی پرنده را به عنوان تحرک خصمانه شناسایی کردند و به پرواز درآمدند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های عبری، شامگاه شنبه، خبر دادند که ارتش رژیم صهیونیستی به ظن آنچه تحرکات مشکوک در شمال اراضی اشغالی خوانده شد، جنگنده‌های خود را به حالت آماده باش درآورد.

«امیر بوخبوط» گزارشگر نظامی وبگاه عبری «والا» در حساب کاربری خود در شبکه توئیتر در این باره نوشت: «تعدادی جنگنده برای مقابله با تحرکاتی مشکوک در مرزهای شمالی فراخوانده شدند؛ اما در پایان مشخص شد که این تحرکات مربوط به دسته‌ای پرنده بوده است.»

این آماده‌باش در حالی صورت گرفت که رسانه‌های عبری، روز جمعه، نیز خبر داده بودند که یکی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی با این گمان که تعدادی فلسطینی در کرانه باختری در تلاش برای پرتاب سنگ به سوی آن‌ها هستند، به سمت نیروهای امنیتی خودی تیراندازی کرد.

منابع عبری عنوان کرده بودند: «یکی از سربازان دو نفر را که در کنار جاده ایستاده بودند، رویت کرد و فکر کرد که ایستادن آن‌ها در کنار جاده برای سنگ‌پرانی است.»

در ادامه این گزارش آمده بود که این سرباز «با اتاق عملیات تماس گرفت و خواستار دریافت دستور آتش بود و زمانی که پاسخی دریافت نکرد، تیرهوایی شلیک کرد؛ اما بعدا مشخص شد که آن دو فرد، دو نیروی امنیتی اسرائیلی از شهرک عوفرا بودند.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها