کد خبر: ۵۲۰۰۲۸
زمان انتشار: ۰۹:۳۹     ۲۰ دی ۱۴۰۱
خط و نشان اصفهان برای تهران؛
باشگاه سپاهان اصفهان در حالی قصد جذب یکی از بازیکنان فصل جاری پرسپولیس را دارد که تصمیمی برای جابجایی بازیکن با آنها در زمستان را ندارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ابتدای فصل تصمیم به ایجاد تغییر در کادر فنی خود گرفت تا ژوزه مورایس با سابقه حضور فعال در فوتبال اروپا هدایت زردپوشان اصفهانی را بر عهده بگیرد.

با این حال تغییرات اساسی در این تیم باز هم نتوانست سپاهان را به صدر جدول برساند تا احتمال تغییر در لیست بازیکنان این تیم در نیم فصل وجود داشته باشد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان که لیست خرید مورایس را برای نیم فصل دریافت کرده است روی دیدگاه مدیریت همیشگی خود مبنی بر ندادن بازیکن در نیم فصل به باشگاه‌های مدعی قهرمانی پافشاری دارد تا شایعه انتقال شهریار مغانلو و امید نورافکن به پرسپولیس را اینگونه پاسخ دهد.

این در حالی است که گفته می‌شود یکی از بازیکنان پرسپولیس در لیست خرید مورایس است و ساکت قصد دارد مذاکره با این بازیکن را آغاز کند تا در صورت امکان به جمع زردپوشان اضافه شود.

باشگاه متمول صنعتی فوتبال اصفهان که همواره حضوری پر رنگ در نقل و انتقالات داشته است باید برای رقابت با تیم‌های مدعی قهرمانی بازیکنان مورد نیازش را جذب کند اما مشخص نیست آیا رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس نیز چنین رویه‌ای را اتخاذ خواهد کرد یا شاهد تغییر دیدگاه مدیران دو باشگاه در زمینه جابجایی بازیکن در نیم فصل خواهیم بود.

شایان ذکر است پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر ایران تا روز ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها