کد خبر: ۵۲۰۱۴۸
زمان انتشار: ۱۱:۰۹     ۲۲ دی ۱۴۰۱
رئیس فدراسیون کشتی در دیدار با رئیس اتحادیه جهانی موضوع دیسکالیفه شدن نماینده ایران در مسابقات آزاد زیر ۲۳ سال جهان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، علیرضا دبیر روز گذشته (21 دی) در صربستان با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی دیدار کرد و دو جلسه دو ساعته در یک روز داشت. سفر او یک روز طول کشید و شب گذشته هم به سوی ایران پرواز کرد. در جریان دیدار با رئیس اتحادیه جهانی کشتی، رئیس فدراسیون ایران از او رسماً برای حضور در ایران دعوت به عمل آورد.

دبیر در جریان دیدار با لالوویچ درباره اتفاق رخ داده در مسابقات کشتی آزاد زیر 23 سال جهان در خصوص سجاد غلامی که منجر به دیسکالیفه شدن (اخراج) او شد، صحبت کرد و متوجه شد گزارش تزریق سرم تقویتی به این کشتی‌گیر را آمریکایی‌ها به اتحادیه جهانی داده‌اند. به این شکل این کشتی‌گیر از سوی برگزار کنندگان مسابقات، دیسکالیفه و با وجودی که به گروه شانس مجدد راه پیدا کرده بود، از دور رقابت‌ها حذف شد.

خبر دیگر اینکه این احتمال وجود دارد که با توجه به برگزاری مسابقات جهانی 2023 در بلگراد، کمپ‌های تمرینی مشترکی بین دو تیم ایران و صربستان در یکی از دو کشور برگزار شود.

تیم کشتی فرنگی صربستان هم یک ایرانی به نام علی ارسلان دارد که سال گذشته میلادی برای این تیم به مدال طلای جهانی رسید. ارسلان این مجوز را از سوی رئیس فدراسیون کشتی صربستان و مقامات ورزش این کشور دارد که هرجا و هرطور که می‌خواهد تمریناتش را دنبال کند که او ترجیح داده بیشتر اوقات را در آمل باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها