أمیرالمؤمنین علی علیه السلام: اِعلَموا أنَّ الأمَلَ یُسهی العَقلَ و یُنسی الذِّکرَ ***بدانید که آرزو خرد را دچار غفلت می سازد و یاد خدا را به فراموشی می سپارد. ***

امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام: منْ أَحَدَّ سِنَانَ الْغَضَبِ لِلَّهِ، قَوِيَ عَلَى قَتْلِ أَشِدَّاءِ الْبَاطِلِ. *** هر كه سر نيزه خشم خود را بخاطر خدا تيز كند، در نابود كردن سخت ترين باطلها توانا بود.

      
کد خبر: ۵۲۰۶۰۶
زمان انتشار: ۱۰:۱۲     ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
باشگاه پرسپولیس وقتی متوجه شد که چند تیم متمول لیگ‌برتری از جمله فولاد خوزستان و تراکتور به دنبال جذب هافبک این تیم هستند برای جدایی او شرط گذاشت.

به گزارش پایگاه 598، یحیی گل‌محمدی روز چهارشنبه هفته گذشته بود که نام سیامک نعمتی و حامد پاکدل را در لیست خروجی باشگاه پرسپولیس قرار داد، اتفاقی که تعجب خیلی‌ها را در پی داشت. البته قرار گرفتن نام پاکدل در لیست خروجی سرخپوشان خیلی اتفاق غیرمنتظره‌ای نبود اما اینکه نعمتی که بازیکن محبوب یحیی هم بود، به یکباره از چشم این مربی افتاد برای خود این بازیکن هم گران تمام شد. باشگاه پرسپولیس برای صدور رضایتنامه پاکدل شرط خاصی را نگذاشت و از او خواست مابقی قراردادش را به باشگاه بخشیده و جدا شود. این بازیکن ابتدا مخالفت کرد اما درنهایت خواسته باشگاهش را پذیرفت و بی‌سروصدا جدا شد. در این میان سیامک نعمتی برای جدایی از پرسپولیس به مشکل خورده است. ابتدا مسئولان باشگاه پرسپولیس صبر کردند تا یحیی گل‌محمدی درمقابل پادرمیانی بزرگان تیم کوتاه آمده و رضایت دهد که نعمتی به تمرینات سرخپوشان برگردد اما او مخالفت کرد.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس وقتی متوجه شد که چند تیم متمول لیگ‌برتری از جمله فولاد خوزستان و تراکتور به دنبال جذب نعمتی هستند برای جدایی او شرط گذاشت. شرط پرسپولیس ابتدا این بود که سیامک غیر از بخشیدن مطالبات و همچنین مابقی پول قراردادش، ۴ میلیارد تومان هم پول رضایتنامه دهد. نعمتی تا الان تقریبا ۵۵ درصد قرارداد نزدیک ۱۰ میلیاردی‌اش را طلبکار است و چیزی حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون هم از فصل پیش‌طلب دارد. نعمتی حاضر شده مطالباتش را ببخشد اما اعلام کرده نمی‌خواهد حتی یک ریال هم پول بابت رضایتنامه بدهد. در واقع نظر نعمتی این است وقتی سرمربی تیم روی او نظر مساعد ندارد پس دلیل ندارد باشگاه پول رضایتنامه بخواهد.

از طرفی مدیریت باشگاه پرسپولیس تاکید داشته و دارد که باشگاه‌هایی مثل فولاد و تراکتور هر بازیکنی را می‌خواهند به باشگاه آنها نامه زده و با پرداخت پول رضایتنامه او را جذب می‌کنند. از این رو مدیریت باشگاه پرسپولیس انتظار دارد تیم‌های خواهان نعمتی رسما برای جذب او اقدام کنند نه اینکه صبر کنند بازیکن آزاد شده و او را راحت به خدمت بگیرند. در هر صورت این کشمکش بین طرفین همچنان ادامه دارد و هیچ یک از طرفین حاضر نیستند از موضع خود کوتاه بیایند. البته نعمتی کار را به مدیربرنامه‌هایش سپرده و دو روز است که به باشگاه پرسپولیس نرفته است. در سوی مقابل هم مسئولان باشگاه پرسپولیس به وی پیغام داده‌اند با دریافت دو میلیارد تومان هم می‌تواند رضایتنامه‌اش را بگیرد.

منبع: روزنامه فرهیختگان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها