کد خبر: ۵۲۱۰۵۸
زمان انتشار: ۱۱:۵۸     ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
مرکز مدیریت راه‌های کشور:
مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام تردد روان در محورهای شمالی کشور از افزایش ۱۸.۲ درصدی تردد در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور، مرکز مدیریت راه‌های کشور در اطلاعیه روز پنج‌شنبه خود اعلام کرد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، دیگر محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

همچنین در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۵۲۲ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۸.۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

در این اطلاعیه آمده است: سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۹ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

بنا بر اعلام این مرکز، در محورهای شمالی شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) هستیم و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع خبر می‌دهد.

همچنین بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، فارس و خراسان جنوبی و بارش باران در برخی از محورهای استان های بوشهر و یزد ادامه دارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها