کد خبر: ۵۲۱۱۰۱
زمان انتشار: ۱۲:۵۴     ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
رئیسی با حضور در جمع زلزله‌زدگان خوی:
رئیس جمهور برای بازدید از مناطق زلزله‌زده خوی و بررسی وضعیت امدادرسانی به زلزله‌زدگان صبح امروز وارد خوی شد.

به گزارش پایگاه 598، آیت‌الله رئیسی دقایقی پیش برای بازدید میدانی از مناطق زلزله‌زده خوی وارد فرودگاه این شهرستان شد.

آیت‌الله رئیسی در جمع مردم زلزله خوی در ‌‌کمپ اضطراری شهرک ولی‌عصر(عج) با بیان اینکه "شخصا! برای بررسی میدانی وضعیت شما حضور پیدا کرده‌ام تا هرچه سریعتر مشکلات را رفع کنیم"، از گزارش‌های مستمر معاون اول رئیس جمهور دربا‌ره وضعیت زلزله‌زدگان خبر داد و گفت: ‌احساسم این بود که خودم بیایم و از نزدیک وضعیت و شرایط را ببینم.‌ مشکلات منطقه حتماً باید سریع برطرف شود و باید با همه توان این مشکلات را برطرف کنیم تا مردم اینجا بیشتر از این دچار مشکل نشوند.

وی با ابراز اینکه "آنچه از من بربیاید، پیگیری می‌کنم البته مردم منطقه هم با صبوری شایعات را پشت‌سر بگذارند و به این شایعات که می‌خواهد دل مردم را خالی کند، توجه نکنند"، افزود: مردم این منطقه همواره همراه با انقلاب و نظام بوده‌اند و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده‌اند، مردمان باصفا و صمیمی هستند و دولت و مسئولان نیز وظیفه خود می‌دانند که به این مردم کمک و یاری کنند.

رئیس جمهور از خدمات ارائه‌شده توسط نهادهای اجرایی، هلال احمر و همه بخش‌ها قدردانی کرد و گفت: امیدواریم آرامش به منطقه برگردد.

رئیسی به اردوگاه اسکان اضطراری زلزله‌زدگان رفت

رئیس جمهور در بدو ورود به شهرستان خوی در نخستین بازدید به اردوگاه اسکان اضطراری ولی‌عصر(عج) این شهر رفت و ضمن بازدید از آن با ساکنان این اردوگاه‌ گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند خدمات‌رسانی قرار گرفت و مسایل و مشکلات مردم را شنید.

دیدار چهره به چهره با مردم و بازدید از اقدامات انجام‌شده برای زلزله‌زدگان و همچنین حضور در اردوگاه‌های زلزله‌زدگان از جمله برنامه‌های رئیس جمهور در این سفر است.

رئیس جمهور به‌همراه تنی چند از اعضای هیئت دولت و با همراهی مسئولان استانی قرار است وضعیت مردم زلزله‌زده شهرستان خوی را بررسی و دستورات لازم را برای رفع مشکلات و بهبود وضعیت ایشان صادر کند.

پیش از معاون اول رئیس جمهور و وزرای کشور، بهداشت و رئیس جمعیت هلال احمر نیز به شهرستان خوی سفر کرده بودند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها