کد خبر: ۵۲۱۷۶۸
زمان انتشار: ۰۹:۲۳     ۰۳ اسفند ۱۴۰۱
از دوشنبه شب که این استعفا از زبان جواد نکونام اعلام شد، تقریبا هیچ کس نبود که خداحافظی با فولاد را به حضور احتمالی این مربی در ملی ایران ربط نداده باشد.

به گزارش پایگاه 598، پیروزی سخت فولاد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا مقابل الفیصلی عربستان، همان اتفاق شوکه کننده ای بود که حتی جواد نکونام هم تصور نمی‌کرد رخ بدهد. البته نکونام تحت هر شرایطی پس از پایان این مسابقه استعفا می‌داد اما چه بهتر که این استعفا مقارن شد با شکست تیم سعودی مقابل فولاد!

پایان کار نکونام در تیم خوزستانی اما همچنان مشخص نیست؛ چرا که مسئولان باشگاه فولاد در تلاش ویژه برای ترغیب مجدد این مربی برای بازگشت هستند و باید ببینیم سرانجام در کار خود موفق می‌شوند یا خیر...

اما از دوشنبه شب که این استعفا از زبان جواد نکونام اعلام شد، تقریبا هیچ کس نبود که خداحافظی با فولاد را به حضور احتمالی این مربی در ملی ایران ربط نداده باشد. شک و شبهه‌های زیادی که در این باره وجود داشت، تقریبا با استعفای نکونام، تبدیل به یقین شد و امروز با صراحت بیشتری می‌تواند گفت کاندیدای قطعی و گزینه ایرانی نیمکت تیم ملی ایران، کسی نیست به جز جواد نکونام...

چراغ سبز کاندیدای فدراسیون فوتبال؛ سرمربیگری تیم ملی دلیل استعفای نکونام؟!

نکونام که در کنفرانس خبری پس از بازی با تیم الفیصلی، خودش را یک چهره حرفه ای در فوتبال قلمداد کرد، می‌داند به هر دری در این فصل بزند فرجام کار در فولاد خوزستان بهتر از آنچه در رقابت‌های این فصل رقم خورد نخواهد بود. فولاد نتایج قابل توجهی در لیگ نگرفته و در ادامه هم بعید است اتفاق خارق العاده ای برایش رخ دهد. حاصل جمع آنچه نکونام گفت، تحیلی ساده را در دسترس قرار می‌دهد که او دیگر نمی‌خواهد شانس حضور در تیم ملی ایران را این بار به فنا بدهد.

جواد نکونام یک بار به فدراسیون فوتبال برای دستیاری کی روش پاسخ منفی داد و به عبارتی همه را تا آخرین لحظه حضور تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سرکار گذاشت. مرغ او یک پا داشت و با وجود اصرارهای بی شائبه کی روش و فدراسیون فوتبال، نیامد که نیامد! حالا با توجه به وضعیت فولاد در لیگ، قرار گرفتن این تیم در جمع ۴ تیم برتر غرب آسیا و پیروزی مقابل تیم عربستانی، فرصتی کم نظیر نصیب نکونام شده تا پرونده اش را در خوزستان ببندد و فصل تازه ای را در فوتبال ایران آغاز کند؛ البته اگر همچنان فدراسیون فوتبال سر حرف و پیشنهاد اولیه اش باشد!

منبع: خبر ورزشی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها