کد خبر: ۵۲۱۸۹۳
زمان انتشار: ۰۹:۴۷     ۰۶ اسفند ۱۴۰۱
بازی اصفهان نکته زیاد داشت، اما نمی‌شود از شادی گل عجیب و بحث‌برانگیز محمد دانشگر چشم‌پوشی کرد.

به گزارش پایگاه 598، ۵ گل از ۶ گل مسابقه اصفهان را پرسپولیسی‌ها به ثمر رساندند. غیر از ۴گل خودشان، سرخ‌ها یک‌بار هم با اشتباه دانیال اسماعیلی‌فرد دروازه خودی را گشودند. به این ترتیب تنها گل به ثمر رسیده از سوی سپاهانی‌ها در این مسابقه، همانی بود که فرشاد احمدزاده زد و همان هم کلی جدل در پی داشت. برخی تصاویر نشان می‌دهد این گل آفساید بوده و کمک‌داور باید پرچم می‌زد، اما موضوع فقط همین نیست.

احمدزاده در حالی دروازه سرخپوشان را باز کرد که یکی از بازیکنان حریف روی زمین افتاده بود. در این قبیل مواقع رسم است که برای رعایت بازی جوانمردانه توپ را بیرون می‌زنند، اما سپاهانی‌ها چنین کاری انجام ندادند. آنها چند هفته پیش هم در مقابل گل‌گهر و در شرایط مشابه توپ را بیرون نزدند تا گل‌شان حسابی جنجال‌ساز شود. رامین رضاییان آن زمان گفته بود بازیکنان سپاهان اعتقادی به بیرون‌زدن توپ در این شرایط ندارند، مگر اینکه داور سوت بزند. درست یا غلط، آنها در برابر پرسپولیس هم به همین عقیده عمل کردند!

بازی اصفهان نکته زیاد داشت، اما نمی‌شود از شادی گل عجیب و بحث‌برانگیز محمد دانشگر چشم‌پوشی کرد. این بازیکن پرحاشیه، بعد از گل به‌خودی دانیال اسماعیلی‌فرد طوری خوشحالی کرد که حالا حسابی محل بحث شده است. او قبلا هم از این داستان‌ها داشته؛ ازجمله پس از پایان یکی از دربی‌های اخیر تهران. غیر از زننده‌بودن نوع شادی دانشگر، نکته اینجاست که این گل را اسماعیلی‌فرد به اشتباه وارد دروازه تیم خودشان کرده بود؛ بنابراین معلوم نیست اگر خود دانشگر گل می‌زد قرار بود چه کار کند. به‌نظر می‌رسد خدا به همه بینندگان رحم کرده است!

منبع: همشهری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها