کد خبر: ۵۲۲۱۲۳
زمان انتشار: ۱۳:۳۸     ۱۰ اسفند ۱۴۰۱
2 سرمربی برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان شانس بسیار پایینی دارند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته خود حدود 3 ساعت درمورد گزینه‌های مختلف سرمربیگری تیم ملی بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه وضعیت گزینه‌های ایرانی مثل امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام و حسین فرکی بررسی شد. هرچند قلعه‌نویی و فرکی انصراف خود را از این موضوع اعلام کرده‌اند اما بازهم به نسبت نکونام گزینه جدی‌تری برای تیم ملی محسوب می‌شوند. در واقع سرمربی سابق فولاد خوزستان به دلیل نوع رفتار خود در زمان جدایی از این تیم آن هم در اوج رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گزینه مقبولی برای اعضای هیات رئیسه نیست و شانسی برای جانشینی کارلوس کی‌روش ندارد.

هیات رئیسه فدراسیون روز گذشته نفرات خارجی مثل پاکو خمز، ژوزه مورایس، فلیکس سانچز، یک گزینه ایتالیایی و حتی برانکو ایوانکوویچ را هم مورد بررسی قرار داد. البته با توجه به اینکه ظاهرا سرمربی کروات تیم ملی عمان برای فسخ قرارداد خود با تیم ملی این کشور باید مبلغ سنگینی را پرداخت کرده و البته برای بازگشت به ایران، مشکل پرداخت مالیات سنگین معوقه را دارد، برانکو را نیز نمی‌توان گزینه چندان محتملی برای هدایت تیم ملی محسوب کرد.

ظاهرا فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی علاقه بیشتری به استفاده از سرمربی خارجی دارد اما این امر منوط به تامین منابع مالی لازم و فراهم شدن راهکارهای انتقال پول به حساب مربی خارجی است تا بار دیگر اتفاقی مشابه با پرونده مارک ویلموتس تکرار نشود. به همین دلیل مهدی تاج درصدد است از طریق مذاکره با مقامات دولتی، به نوعی این مشکل را حل کند.

طبق اعلام احسان اصولی، سرمربی جدید تیم ملی تا حدود 20 اسفند مشخص خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها