کد خبر: ۵۲۲۶۱۷
زمان انتشار: ۱۲:۲۳     ۲۳ اسفند ۱۴۰۱
تلویزیون به مناسبت آخرین سه‌شنبه سال (چهارشنبه‌سوری) فیلم‌های سینمایی جدیدی آماده پخش کرده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما: فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن‌های «ضربه سخت»، «پروژه آدام»، «لاک پشت‌های جهش یافته نینجا»، «فرار هیولاها»، «همسر آینده من یک مامور مخفی است»، «بابای اجباری»، «ستاره های خوشبختی من»، «گول ظاهر را مخور»، «شروع تازه»، «پسران بد»، «جنگ فردا»، «سونیک ۱»، «سونیک ۲- در جستجوی الماس سبز» و «مرد عنکبوتی، مایلز مورالس» امروز سه شنبه، ۲۳ اسفند ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «ضربه سخت» به کارگردانی چانگ جو کیم سه شنبه، ۲۳ اسفند ماه ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جو وو جین، هری کیم، لی جائه این، جی چانگ ووک خواهیم دید: سئونگ گیو، مدیر شعبه یک بانک در بوسان، با دخترش هی این که در آستانه امتحان ورودی است، با ماشینش به محل کار می رود. او با تلفنی که در محفظه دستکش ماشین پیدا می کند، با یک شناسه تماس گیرنده محدود تماس می گیرد. تماس گیرنده مرموز به او اطلاع می دهد که بمبی زیر صندلی او وجود دارد و اگر بخواهد از ماشین خارج شود منفجر می شود و ... .

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «پروژه آدام» به کارگردانی شان لوی امشب ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم با بازی رایان رِینولدز، مارک رافائل و واکِر اسکوبِل؛ درباره دام راید مردی حدودا ۴۰ ساله است که در سال ۲۰۵۰، خلبان یک جت سفر زمان است. همسر او لورا، از یکی از سفرهای زمانش بازنگشته و او قصد دارد به سال ۲۰۱۸ برود تا به دنبال همسرش بگردد. اما اشتباها به سال ۲۰۲۲ می‌رود و در آنجا با خود ۱۲ ساله اش مواجهه می‌شود. آدام در سال ۲۰۲۲، همسرش را پیدا می‌کند و درمی‌یابد، دوست و همکار سابق پدر مرحومش، مایا سوریان، که با کمک اختراع پدر آدام سفر زمان) ثروت زیادی به هم زده، در حال دست کاری گذشته و توسعه قدرتش در آینده است به همین دلیل تصمیم می گیرد با کمک آدام ۱۲ ساله به سال ۲۰۱۸ سفر کند و ... .

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی جدید «لاک‌پشت‌های جهش یافته نینجا» به کارگردانی اندی سوریانو امروز ساعت ۱۴ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی بن اسچووارتز، عمر بنسون میلر و براندون میچل اسمیت خواهیم دید: لاک پشت های نینجا متوجه شده‌اند که یک غریبه مرموز از آینده با یک هشدار از راه رسیده است. لئو مجبور می‌شود برادرانش رافائل، داناتلو و مایکل‌آنجلو را در مبارزه‌ای برای نجات زمین از آست گونه بیگانه وحشتناک، باخبر نماید. آنها می‌خواهند که جلوی خرابکاری بیگانه ها را بگیرند که ... .

فیلم سینمایی جدید «فرار هیولاها» به کارگردانی هنری وانگ سه شنبه شب ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی شان یی، جسی لی و کالا وای خواهیم دید: جیمو دختری است که از کودکی می تواند هیولاها را ببیند و این موضوع برای مادرش که فکر می کند او دچار توهم است بسیار سخت است. مادر جیمو او را به یک آسایشگاه روانی می‌سپارد و جیمو بعد از مدتی تظاهر می کند که دیگر هیولا ها را نمی بیند و از آسایشگاه بیرون می آید. تا اینکه مردی به نام مینگ را می بیند که شکارچی هیولاها است. او متوجه می شود که وقتی هیولایی شکار می شود یک کریستال از او باقی می‌ماند که شکارچی ها به دنبال انها هستند. برادر مینگ یک شکارچی بزرگ بوده که یک کریستال بزرگ به دست آورده و آن را نزدیک دروازه هیولاها گذاشته که عده ای به خاطر نیروی آن به دنبالش هستند. زنی به نام لوتوس که نگهبان دروازه هیولاهاست به دنبال از بین بردن جیمو است که ... .

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «همسر آینده من یک مامور مخفی است» به کارگردانی ترا شین امروز ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی هانول کیم، جی هوان کانگ و سونگ ریونگ ریو؛ در مورد دو مامور مخفی سرویس ویژه هست که سابقا عاشق یکدیگر بوده اند و اکنون برای نابودی یک باند تبهکاری روسی تلاش می‌کنند، در حالی که از شغل اصلی یکدیگر خبر ندارند ... .

فیلم سینمایی «بابای اجباری» به کارگردانی عباس مرادیان ساعت ۱۳ امروز از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم درباره مردی است که هنوز مجرد است و از ازدواج گزیران است و ناگهان خود را در شراطی می بیند که زن و چند بچه دارد و ... .

حمید لولایی، شیرین بینا، رابعه اسکویی و یوسف صیادی در فیلم سینمایی «بابای اجباری» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «ستاره‌های خوشبختی من» به کارگردانی سامو هونگ سه شنبه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جکی چان، سامو هونگ و یوئن بیائو آمده است: ماسلز پلیس ویژه هنگ کنگ در پی دستگیری باند تبهکاری معروف به مترسک‌ها در ژاپن دچار مشکل می شود. او از والتر رئیس پلیس می خواهد تا تی پات دوست قدیمی که البته خلافکاری خوش قلب است را برای کمکش به ژاپن بفرستد. تی پات به همراه چند تن از دوستان ناجورش به ژاپن می آید و ... .

فیلم سینمایی «گول ظاهر را مخور» به کارگردانی نیشکانت کامت ساعت ۱۷ امروز از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اجی دیوگن، تابو، شریا سارن، ایشیتا داتا و مرونال جادهاو خواهیم دید: مردی به نام ویجی سالگونکار که سواد ندارد یک دختر بی سرپرست به نام آنجو را پیدا می‌کند و او را به فرزندی قبول می‌کند. سال‌ها بعد ویجی با زنی به نام ناندینی ازدواج می‌کند و با دختر خودش و همچنین دختر خوانده‌اش آنجو یک خانواده چهار نفره دارد. یک روز آنجو به اردوی دانش آموزی می‌رود که ... .

فیلم سینمایی «شروع تازه» به کارگردانی جیسون وین امشب ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی توماس هاول، بروک لنگتون و جان راتزن برگر؛ در مورد تام مرد خانواده دوست و صاحب دو فرزند است که پس از سال ها کار در یک شرکت اخراج شده و مجبور می شود به سراغ پمپ بنزینی که از پدرش به ارث مانده برود و آن را احیا کند. تام و خانواده اش با تلاش بسیار پمپ بنزین متروکه را راه می اندازند تا این که سر وکله مردی پیدا می شود که مدعی است پدر تام به او مقروض بوده و او مجبور است ظرف مدت کوتاهی پمپ بنزین را به او واگذار کند. پسر تام با کمک دو مکانیک ماشین مسابقه پدربزرگ را احیا کرده و با ان در مسابقه ای شرکت می‌کند تا با جایزه آن پمپ بنزین را نجات دهد اما ... .

فیلم سینمایی «پسران بد» به کارگردانی مایکل بی امشب ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویل اسمیت، مارتین لارنس، تیا لئونی و تریسا رندل خواهیم دید: دو کارآگاه پلیس وظیفه دارند از یک شاهد قتل محافظت کنند، در حالی که روی محموله هروئین دزدیده شده نیز تحقیق می‌کنند در این راه اتفاقات و حادثه‌های غیرمنتظره‌ای برای این دو پلیس رخ می‌دهد که ... .

فیلم سینمایی «جنگ فردا» به کارگردانی کریس مک‌کی امشب ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کریس پرت، ایوان استراهاوسکی، جی. کی. سیمونز، بتی گیلپین و ادوین هاج؛ درباره دن فورستر یک نظامی منفک شده است که در مدرسه معلم علوم است که برای پیدا کردن کار مناسب در حال جستجو است. در بحبوحه جام جهانی فوتبال و در هنگام پخش مستقیم آن گروهی از سربازان در وسط یک مسابقه فوتبال به داخل زمین فوتبال ورود و ادعا می کنند که از ۲۰ سال آینده آمده اند و در سال ۲۰۴۸ گروهی از هیولاهای فرازمینی در همه نقاط زمین دست به تهاجمی گسترده و کشتن انسان ها می‌زنند. از این‌رو تمام کشورهای جهان تصمیم می‌گیرند نیروهای داوطلب را از طریق یک تکنولوژی خاص به آینده بفرستند اما ... .

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی جدید «سونیک ۱» به کارگردانی جف فاولر ‌ساعت ۱۴ امروز از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: پنجه دراز به سونیک توصیه می کند که سرعتش را مخفی کند. اما عده ای متوجه سرعتش می شوند و باعث می شود سونیک برای درامان ماندن مخفی شود. او از تنهایی خودش رنج می برد که یک شب سرعت زیادش باعث قطع شدن برق می شود و دانشمندی متوجه حضور او می شود و ...

انیمیشن سینمایی جدید «سونیک ۲- در جستجوی الماس سبز» به کارگردانی جف فاولر ساعت ۱۹ امشب از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: پس از استقرار در گرین هیلز، سونیک برای آزادی بیشتر آماده است و تام و مدی موافقت می کنند که او را در حالی که به تعطیلات می روند خانه را ترک کنند اما ...

شبکه امید

انیمیشن سینمایی جدید «مرد عنکبوتی، مایلز مورالس» به کارگردانی دی ریان اسمیت امروز ساعت ۱۷ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: یک نوجوان ۱۷ ساله به نام مایلز مورالس که عاشق ابر قهرمان‌هاست توسط دوستش و افشاگری های مادرش که عضو شورای شهر است متوجه می شود گروهی تحت عنوان نئوفورم باعث هرج و مرج در اطراف شهر می شوند. فین دختری که در همسایگی مایلز زندگی می کند با تغییر چهره و نفوذ در این مجموعه تبهکار می خواهد یک مرکز خرید را به خاطر این که برادرش را دزدیده‌اند و باعث مرگ وی شده‌اند، منفجر کند ولی مایلز می‌داند که انسان‌های بی‌گناه زیادی کشته خواهند شد و می‌خواهد جلوی فین را بگیرد که ... .

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها