کد خبر: ۵۲۲۷۵۴
زمان انتشار: ۱۱:۴۳     ۰۸ اسفند ۱۴۰۱
در راستای مسئولیت اجتماعی خود؛
بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود و یاری به هموطنان زلزله زده در شهرستان خوی، اقدام به خرید و ارسال کانکس جهت اسکان موقت زلزله زدگان کرد.

به گزارش پایگاه 598، مسئولیت اجتماعی یک چارچوب و محدوده اخلاقی است که در آن وظایف مختلفی که تمامی آن ها دارای منافع برای جامعه هستند، بر عهده فرد، سازمان و یا نهادی خاص گذاشته می شود. این مفهوم به صورت دقیق تر به معنای انجام وظایف فردی به وسیله تک تک افراد جامعه است که انجام این وظایف باعث می شود تا تعادل مناسبی بین اکوسیستم و اقتصاد جامعه برقرار شود.

بانک‌ها از طریق گردآوری سرمایه‌های خُرد و سرگردان در نظام اقتصادی و اعطای امتیاز و درکنار آن ارایه خدمات بانکی و مالی با استراتژی‌های متنوع، موتور توسعه اقتصاد کشورها تلقی می‌شوند. فعالیت‌های بانکی یا هر استراتژی مرتبط به آن، در بستر یک جامعه انجام و اجرا می‌شود و بانک نمی‌تواند نسبت به مسئولیت خود درقبال جامعه‌ای که در آن فعالیت دارد بی‌تفاوت باشد. یکی از کاربردی‌ترین و درعین حال موثرترین استراتژی‌های نوین بانک‌ها، بکارگیری صحیح و دقیق استراتژی  CSRاست. بانک از طریق استراتژی مسئولیت اجتماعی، می‌تواند تصویر مثبتی نسبت به برند خود ایجاد و عملکرد اقتصادی را بهبود دهد. در کشورما مختصات فرهنگی، آمیخته‌ای از آداب و سنن ملی و باستانی و در عین حال اسلامی و مذهبی است. 

در همین خصوص بانک ایران زمین در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود و یاری به هموطنان زلزله زده در شهرستان خوی، اقدام به خرید و ارسال کانکس جهت اسکان موقت زلزله زدگان کرد.

رسول اسدی مدیرشعب استان های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل به همراه نمایندگان شهردار و کمیته امداد منطقه فیرورق با حضور در منطقه، افراد حائز شرایط را شناسایی و تعداد 8 عدد کانکس جهت اسکان و 1 کانکس سرویس بهداشتی تحویل این افراد شد.

لازم به ذکر است پیش از این در روزهای ابتدایی وقوع زلزله طی دو مرحله کارکنان بانک ایران زمین نیز در اقدامی مناسب و خودجوش با جمع آوری کمک های مالی، 150 بسته غذایی و بهداشتی را به این منطقه ارسال و توزیع کردند.
 
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها