کد خبر: ۵۲۲۷۸۵
زمان انتشار: ۱۱:۵۲     ۲۸ اسفند ۱۴۰۱
براساس اعلام کارشناس سازمان هواشناسی؛
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا آخر هفته جاری شاهد کاهش محسوس دما در کشور خواهیم بود که شدت این کاهش دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه غربی و در روز پنجشنبه در نیمه شرقی کشور خواهد بود که مجددا توصیه می شود مسافرین لباس گرم به همراه خود داشته باشند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا، «فریبا گودرزی» اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از امروز شاهد آغاز بارش ها در مناطق غربی کشور خواهیم بود که در ایلام، کرمانشاه و کردستان بارش ها از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود، بر همین اساس به مسافرین که قصد عزیمت به این مناطق را دارند توصیه می شود قبل از حرکت وسایل گرمایشی را با خود به همراه داشته باشند.

وی با بیان اینکه گستره این سامانه بارشی فردا به علاوه بر مناطق غربی کشور به دامنه های جنوبی البرز خواهد رسید، افزود: فردا برای استان های البرز، قزوین، تهران و شرق سمنان بارش پیش بینی می شود که در مناطق مستعد این بارش ها به صورت تگرگ خواهد بود. همچنین با شمالی شدن جریانات آب و هوایی در دریای خزر شاهد بارش باران در استان های مازندران و گیلان خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با تاکید بر اینکه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بیشتر مناطق کشور شاهد بارش باران خواهند بود تصریح کرد: از فردا تا آخر هفته جاری شاهد کاهش محسوس دما در کشور خواهیم بود که شدت این کاهش دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه غربی و در روز پنجشنبه در نیمه شرقی کشور خواهد بود که مجددا توصیه می شود مسافرین لباس گرم به همراه خود داشته باشند.

گودرزی در تشریح وضعیت آب و هوای تهران گفت: از روز دوشنبه شاهد بارش های بهاری در پایتخت خواهیم بود.

وی سردترین نقاط کشور را شهر کرد با هفت درجه زیر صفر، بولداجی در اصفهان ۶ درجه زیر صفر و بویین و میاندشت چهار درجه زیر صفر اعلام کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها