کد خبر: ۵۲۳۳۲۷
زمان انتشار: ۱۳:۵۵     ۱۷ فروردين ۱۴۰۲
بیمه ملت با اتکا به توانگری بالای خود توانست در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مبلغ 154 میلیارد ریال خسارت چهار پرونده شخص ثالث در بخش جرحی را به زیاندیدگان این حوادث پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری 598 به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، تصادف‌های سنگین در شهرها و جاده‌ها می‌توانند چنان سهمگین باشند که جراحات متعددی به سرنشینان خودرو و یا  زیان‌دیدگان ثالث وارد کند، به طوری که منجر به تعدد دیات شده و یک یا چند فرد به دلیل جراحات مختلف و متعدد، مشمول چند دیه کامل می‌شوند، چرا که مطابق با قوانین پرداخت دیه، برخی از جراحات به تنهایی می‌توانند شامل یک دیه کامل باشند.

بر اساس این گزارش، چهار پرونده خسارت بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ملت، به دلیل جراحات متعدد افراد ثالث، شامل تعدد دیه شده بود که این شرکت در راستای عمل به وظایف خود و همچنین رفاه حال زیان‌دیدگان، خسارت این افراد را که در مجموع 154 میلیارد ریال بود، در کمترین زمان ممکن پرداخت کرد.

شرکت بیمه ملت در این 4 پرونده با تمرکز بر نقش حمایتی خود در قبال زیان‌دیدگان، و با پشتوانه توانگری بالای خود، پرداخت خسارت ذینفعان را سرعت بخشید و به ترتیب مبالغ 27 میلیارد ریال، 35 میلیارد ریال، 45 میلیارد ریال و 47 میلیارد ریال را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به زیان‌دیدگان و بازماندگان این حوادث پرداخت کرد.

شاخص توانگری همواره به عنوان یک شاخص کلیدی در توانایی شرکت‌های بیمه در پرداخت خساراتی که ریسک آنها را در طول مدت فعالیت خود به عهده گرفته‌اند، نشان می‌دهد. بیمه ملت علاوه بر آنکه سالها شاخص سطح یک توانگری خود را حفظ کرده است، توانسته در طول سه سال گذشته، رکود این شاخص را نیز ارتقا دهد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها