کد خبر: ۵۲۳۴۰۳
زمان انتشار: ۱۵:۰۸     ۱۹ فروردين ۱۴۰۲
معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از کشف ۳ هزار و ۳۰۰ کیلوگرم گوشت گراز و خوک که به صورت غیرمجاز و قاچاق در یک واحد صنفی فروش محصولات پروتئینی در شمال تهران نگهداری می شد، خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از ایرنا: سرگرد محمد زیدی در این خصوص، اظهار داشت: پس از کسب خبری مبنی بر توزیع و فروش گوشت‌های غیربهداشتی و قاچاق در یک واحد صنفی در خیابان ظفر تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت.

وی ادامه اظهار داشت: پس از بررسی صحت و سقم خبر دریافتی، تیمی از ماموران عملیات نظارت بر اماکن عمومی سازمان اطلاعات پلیس تهران به همراه نمایندگان سازمان غذا و دارو و کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی به عمل آمده، ۳ تن و ۳۵۲ کیلوگرم گوشت غیرمجاز و قاچاق (گراز و خوک) بصورت غیربهداشتی و تاریخ مصرف گذشته کشف و توقیف شد.

معاون اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به اینکه ارزش اقلام کشف شده بیش از ۲۰ میلیارد ریال است، بیان کرد: واحد صنفی مذکور که سابقه ارتکاب تخلف دارد، با دستور قضائی پلمپ شد و اقلام کشف شده به نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی تهران برای بررسی بیشتر تحویل داده شد.

سرگرد زیدی از شهروندان درخواست کرد که در راستای برقراری نظم و امنیت و جلوگیری از تخلفات سودجویان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها