کد خبر: ۵۲۳۹۰۷
زمان انتشار: ۱۳:۴۷     ۳۰ فروردين ۱۴۰۲
محبوبیت مهاجم ایران در پرتغال؛
بعد از شوت محکم بازیکن پورتو به صورت توپ‌جمع‌کن این تیم در جریان بازی با سانتاکلارا، از این نوجوان در رختکن پورتو و در حضور مهدی طارمی دلجویی شد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، در جریان دیدار تیم‌های فوتبال پورتو سانتاکلارا در لیگ پرتغال «اوتاویو» بازیکن پورتو در یک صحنه در محوطه جریمه توپ را محکم به بیرون از زمین شوت می‌کند. توپ با سرعت زیاد به صورت «گونسالو» برخورد کرد که به عنوان توپ جمع کن پشت دروازه ایستاده بود.

دلجویی از توپ‌جمع‌کن پورتو و سورپرایز طارمی در رختکن!
لحظه برخورد توپ با سر گونسالو

باشگاه پورتو در اقدامی جالب توجه از گونسالو دعوت کرد تا پیش از شروع یکی از تمرینات پورتو به رختکن این تیم برود و بازیکنان و سرمربی پورتو از او دلجویی کنند.

گونسالو در ابتدای ورودش به رختکن و در حالی که هیجان زده به نظر می‌رسید ابتدا با تمام اعضای تیم از جمله طارمی که او را احاطه کرده بودند، دست داد و پس از رسیدن به اوتاویو، پیراهنی را از او به یادگار گرفت.

دلجویی از توپ‌جمع‌کن پورتو و سورپرایز طارمی در رختکن!
طارمی در کنار پپه کاپیتان پورتو از گونسالو استقبال می‌کند

در ادامه «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو که در چند قدمی طارمی ایستاده بود، گونسالو را فراخواند و لحظاتی با او خوش و بش کرد. کونسیسائو سپس از توپ جمع کن پورتو سئوال کرد که بازیکن مورد علاقه اش کیست؟ گونسالو بلافاصله و بدون درنگ نام طارمی را بر زبان آورد.

با تکرار نام طارمی از سوی سرمربی پورتو با صدای بلند و خنده بازیکنان پورتو، کونسیسائو سپس از گونسالو خواست که مهاجم ایرانی تیمش را در آغوش بگیرد و طارمی را در کنار دیگر بازیکنان بزرگ تیم از جمله پپه غافلگیر کند.

دلجویی از توپ‌جمع‌کن پورتو و سورپرایز طارمی در رختکن!
گونسالو در آغوش طارمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها