کد خبر: ۵۲۴۸۱۲
زمان انتشار: ۱۱:۴۶     ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲
میزان کرایه‌های اتوبوس در سال جاری چقدر است؟
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران جزئیات میزان افزایش کرایه‌های اتوبوس در روزهای عادی و تعطیل در خطوط مختلف اتوبوسرانی را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم، مهدی علیزاده با بیان اینکه به استناد مصوبه شورای اسلامی شهر تهران از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری بهای خدمات اتوبوسرانی تغییر کرده است، گفت: بر این اساس، نرخ پایه ورودی شبکه اتوبوسرانی در همه خطوط 1800 تومان تعیین شده که در خطوط تندرو به ازای هر 5 کیلومتر 400 تومان افزایش و در خطوط غیر تندرو به ازای هر دو و نیم کیلومتر  400 تومان افزایش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: کرایه اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها 20 درصد و بهای خطوط شبانه و همچنین ایام تعطیل نیز  50 درصد افزایش یافته است.

علیزاده با تاکید بر اینکه تنها یک‌سوم هزینه خدمات اتوبوسرانی از مردم دریافت می‌شود، افزود: افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌ها بر اساس مصوبه شورای شهر و تایید آن در فرمانداری اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به فرسودگی ناوگان که ناشی از  عمر بالای آن است، خاطرنشان کرد: با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال جاری 2 هزار دستگاه اتوبوس به خطوط اضافه می‌شود و ان‌شاءالله مردم عزیز و شریف پایتخت تغییرات در خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی را به طور محسوس مشاهده خواهند کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها