کد خبر: ۵۲۵۴۵۴
زمان انتشار: ۱۲:۳۳     ۰۲ خرداد ۱۴۰۲
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقت خوشحالی‌مان تمام شده و تمام تمرکزمان روی جام حذفی است.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ایرنا، امید عالیشاه دوشنبه شب با حضور در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: به هواداران باشعور و دوست‌داشتنی پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدواریم که اتفاقات خوبی را رقم بزنیم‌.

وی افزود: بعد از پنج قهرمانی متوالی و دو فینال آسیا سطح توقعات بالا است. فصل قبل با وجود عملکردی خوب نایب قهرمان شدیم اما چیزی برای ما تمام نشده بود. تلاش کردیم. این موفقیت بدون انسجام و موفقیت تیم میسر نمی‌شد. سرباز هواداران بودیم و تلاش کردیم که خوشحالشان کنیم و خدا را شکر این اتفاق رخ داد.صدر بودیم جایگاه را از دست دادیم و چهار امتیاز با تیم دوم فاصله داشتیم. اما بازیکنان دنبال مسائل نرفتند. شرایط برای همه تیم‌ها برای قهرمانس مهیا بود برای قهرمانی همه ارکان باشگاه باید تلاش کنند و خدا را شکر به هدفمان رسیدیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرسپولیس یاد گرفتیم در مسیر قهرمانی باشیم و کارمان را انجام دهیم. نباید جملاتی به کار برد که از مسیر خارج شویم.کُری برای هواداران است و همه زیر یک پرچم زندگی می‌کنیم.مهم نیست، متولد کجا هستید، مهم این است زمانی که پیراهن پرسپولیس را بر تن می‌کنید بدانید کجا هستید.

وی تاکید کرد:خوشحالی و استراحتمان تمام شد و همه تمرکز ما روی جام حذفی است تا بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم. مقابل نساجی، گل دقیقه ۲ و اخراجی نساجی کار را راحت‌تر کرد.

عالیشاه گفت: برگزاری جشن قهرمانی در سطح لیگ برتر نبود و زیبا نبود. در زمین افراد متفرقه بیشتر بود.آتش بازی قبل از اهدای جام بود. قشنگ تر بود به مجموعه و هواداران احترام می‌گذاشتند و از فدراسیون یک نفر می‌آمد اما حتما کار واجب‌تری داشتند. دنبال بهانه جویی نیستیم و تمرکزمان روی کار خودمان است.

وی گفت: یک دهه از عمرم را در پرسپولیس پشت سر گذاشتم و خوشحالم. فقط خودم و خانواده‌ام می‌دانند که چقدر سختی کشیدم اما به عقب برگردیم باز هم همین راه را می‌رفتم.هم پیام صا قیان هم محسن مسلمان همبازیانم بودند و هر دو حیف شدند. تداوم مهم است تا از این قطار در حال حرکت جا نمانیم، من هم تا درب خروج رفتم اما قسمت بود بمانم. تا وقتی نیاز باشد می‌مانم و وقتی هم نیاز نباشد آرزوی موفقیت می‌کنم. هر زمان برای تیم بخواهم بازی کنم، تلاش می‌کنم مثمر ثمر باشیم. سرباز پرسپولیس هستم و امیدوارم هواداران راضی باشند.

عالیشاه ادامه داد: نقطه عطف قهرمانی ما، دربی بود؛ چون اهمیت زیادی داشت. سپاهان هم تیم بی نظیری بود.با تمام احترامی که برای ملوان قائلم فکر نمی‌کردیم سپاهان امتیاز از دست بدهد. فوتبال است و اتفاقات بازی ممکن است تاثیرگذار باشد.

وی در واکنش به حرف‌های ساپینتو گفت: اینکه بخواهید با یک جمله زحمات را زیر سوال ببرید درست نیست. من پارسال قهرمانی استقلال را تبریک گفتم. دانشگر هم به من تبریک گفت. فشار هواداران تاثیر می‌گذارد. نباشد اینطور باشد که فشار هواداران وارد حریم باشگاه شود. کری برای هواداران است و قشنگ نیست.

کاپیتان سرخپوشان اضافه کرد: وقتی تیمی می‌خواهد قهرمان شود باید تمام ارکان خوب باشند. تمام بازیکنان تمام تلاششان را کردند. از آنها تشکر می‌کنم که در راستای اهداف باشگاه کم نگذاشتند. کادر فنی هم با برنامه ریزی و هدفی که داشتند تیم را در مسیر قهرمانی گذاشتند. حتی پرسنل باشگاه تلاش کردند. همه تلاش کردند که پرسپولیس از هدفش جدا نشود.

وی گفت: مصدومیت‌های شیخ زیاد بود اما او دو بازی، سه امتیاز برای ما گرفت.سیامک نعمتی یک گل حساس بازی با سپاهان برای ما زد. من به بازیکنان گفتم اگر سپاهان را از دست دهیم، لیگ را هم از دست می‌دهیم و خدا را شکر آن بازی را بردیم.

عالیشاه گفت: ۱۰ سال حضور در پرسپولیس خیلی سخت بود و سختی و شیرینی زیاد داشت اما به جز یک سال یا قهرمان شدیم یا نایب قهرمان. امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهیم. عکس در کودکی با لباس ندارم اما خانواده من پرسپولیسی بودند.

وی گفت: بازیسازی بیرانوند به ما خیلی کمک کرده و حضورش می‌تواند موثر باشد.یحیی گل‌محمدی تاکید روی بازی روی زمین دارد و بازیسازی بیرانوند در این شرایط خیلی مهم است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها