کد خبر: ۵۲۶۱۷۱
زمان انتشار: ۱۱:۳۱     ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
سرا ن باشگاه رئال مادرید تمرکز خود را در حال حاضر روی به خدمت گرفتن بهترین گلزن تاریخ باشگاه تاتنهام گذاشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم، باشگاه رئال مادرید پس از جدایی کریم بنزما از این تیم، حالا در بازار نقل‌وانتقالات به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم نوک است. طبق گزارش روزنامه اسپانیایی «ال‌موندو»؛ مدیران باشگاه رئال مادرید مهاجمان جوانی همچون گونچالو راموس، راسموس هویلوند و رندال کولو موآنی را به عنوان گزینه‌های مناسبی با چشم‌انداز برای آینده حمله خود می‌بینند، اما در حال حاضر جذب مهاجمی سطح بالا برای آنها در اولویت است و آن کسی نیست جز هری کین. طبق این گزارش؛ در صورتی که رئال مادرید به هر دلیلی نتواند در این تابستان این مهاجم انگلیسی را از تاتنهام به خدمت بگیرد، تابستان آینده بار دیگر سراغ جذب کیلیان امباپه خواهد رفت.

روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید هم گزارش داد؛ باشگاه رئال مادرید به کارش برای جذب هری کین 29 ساله سرعت بخشیده است و به این منظور خود را آماده ارائه پیشنهادی 80 میلیون یورویی به تاتنهام می‌کند، این در حالی است که این باشگاه لیگ برتری حاضر نیست ماشین گلزنی خود را به رقمی کمتر از 100 میلیون یورو بفروشد. طبق این گزارش؛ بهترین گلزن تاریخ باشگاه تاتنهام برای پیوستن به جمع کهکشانی‌ها چراغ سبز نشان داده است.

شبکه رادیویی «کادنا سِر» اسپانیا هم از جزییات قراردادی که رئال مادرید به هری کین پیشنهاد خواهد داد، رونمایی کرد. بر اساس این گزارش؛ رئالی‌ها می‌خواهند پیشنهادی سه ساله با دستمزد 15 میلیون یورو در سال را به این مهاجم انگلیسی پیشنهاد دهد. مدیران رئال مادرید نمی‌خواهند پیشنهادی بیشتر از 80 میلیون یورو برای هری کین بدهند، برای همین ممکن است فرلان مندی هم به عنوان بخشی از این معامله راهی تاتنهام شود.

هری کین که از سال 2010 در عضویت باشگاه تاتنهام است و در این بین به طور قرضی هم برای تیم‌های لیتون اورینت، میلوال، نوریچ‌سیتی و لسترسیتی بازی کرده، تاکنون در 435 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 280 گل نیز به ثمر رسانده است.

باشگاه تاتنهام قصد ندارد مهاجم گلزن خود را که تنها یک فصل دیگر از قرارداد فعلی‌اش با این باشگاه باقی مانده، به تیمی دیگر در لیگ برتر انگلیس واگذار کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها