کد خبر: ۵۲۶۳۱۵
زمان انتشار: ۱۵:۰۳     ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
در معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین به ۲۵ هزار و ۶۶۶ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری 598، اکنون پس از نزول بیت کوین، سوال اکثر معامله‌گران این است که آیا روند نوزولی ادامه خواهد داشت و باعث کاهش بیشتر ارزش بیت کوین می‌شود یا باید خود را برای افزایش قیمت احتمالی بازار آماده کنیم؟

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۹۸.۱۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از بیت کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۲۵,۶۶۶ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۲۹ تومان معادل ۱,۲۹۹,۴۸۳,۸۷۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۱.۳۹ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۳.۱۳% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November ۲۰۲۱) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۶۲.۶۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۳۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی ATAIX با سهم %۹۳.۱۶ از حجم معاملات روزانه است.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۷.۵۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۲۰.۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از اتریوم در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۱,۷۳۶.۱۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۵۰ تومان معادل ۸۷,۹۳۴,۶۱۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۹.۱۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۵.۴۴% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November ۲۰۲۱) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۴.۲۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۲۴ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۲۴ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی WBF Exchange با سهم %۹۹.۸۷ از حجم معاملات روزانه است.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۳.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از بایننس کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۲۳۷.۴۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۶۰ تومان معادل ۱۲,۰۲۸,۲۰۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۹۳۳.۱۳ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۷.۴۳% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(۱۰ May ۲۰۲۱) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۶۵.۴۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۵۵.۸۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۰۰ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بایننس کوین معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۵.۰۰ از حجم معاملات روزانه است.

دوج کوین

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۸ بازار قرار داشته و سهم ۰.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از دوج کوین در لحظه انتشار این خبر با قیمت ۰.۰۵۹۹۵۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۰,۶۶۳ تومان معادل ۳,۰۳۷ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۵۰۷.۸۱ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۱۱.۵۵% کاهش یافته است.

بالاترین قیمت دوج کوین در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰(۰۸ May ۲۰۲۱) معادل ۰.۷۳ دلار بوده که همینک %۹۱.۷۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش دوج کوین ۱۳۹.۶۵ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۳۹.۶۵ میلیارد خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دوج کوین معامله می‌شود، صرافی Binance با سهم %۱۵.۲۱ از حجم معاملات روزانه است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها