کد خبر: ۵۲۶۳۳۹
زمان انتشار: ۰۹:۲۲     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده بافق مبنی بر محرومیت آقای علیرضابیگی نماینده تبریز از نطق میان دستور، گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نامه‌ای را به هیات رئیسه نوشته و در آنجا بحثی داشته و بر این اساس است که آقای علیرضا بیگی اجازه نطق ندارد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم، محمدرضا صباغیان نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه 21 اردیبهشت ماه) در تذکری شفاهی خطاب به رئیس مجلس بیان کرد: امروز صبح که با آقای علیرضا بیگی نماینده تبریز صحبت می‌کردم وی گفت که مدتی است از نطق 7 دقیقه‌ای میان دستور محروم شده است این شأن نمایندگی نیست، شاید فردا نوبت ما باشد. از رئیس مجلس انتظار می‌رود تا اجازه ندهند حقوق نمایندگان ضایع شود.

قالیباف در پاسخ به تذکر نماینده بافق بیان کرد: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نامه‌ای را به هیات رئیسه نوشته و در آنجا بحثی داشته و بر این اساس است که آقای علیرضا بیگی اجازه نطق ندارند.

رئیس مجلس در همین راستا اضافه کرد:این تصمیم در هیات رئیسه گرفته نشده بلکه تصمیم هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است.

به گزارش تسنیم، طی روزهای گذشته و پیش از استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر سابق صمت، احمد علیرضابیگی نماینده تبریز مدعی شد که برخی نمایندگان برای همراهی نکردن با استیضاح وزیر، از این وزارتخانه خودروهای شاسی بلند از نوع فیدلیتی دریافت کرده اند.
این ادعا با واکنش های زیادی مواجه شد و هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نیز این ادعای بیگی را تکذیب کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها