کد خبر: ۵۲۶۳۷۰
زمان انتشار: ۱۱:۴۶     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: حضور در تورنمنت کافا کمکی به تیم ملی نمی‌کند و ما موظف بودیم که در این مسابقات شرکت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ایرنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به حضور تیم ملی در تورنمنت کافا اظهار داشت: باید در این مسابقات شرکت می‌کردیم. به نظر من فکر نمی‌کنم حضور در این مسابقات کمک خاصی به ما کند اما باید در آن شرکت کنیم.

وی درباره شرایط باشگاهی اش و اینکه گفته می‌شود از عربستان پیشنهاد دارد، تاکید کرد: فعلاً درباره تیم ملی صحبت کنید.

مهاجم تیم ملی در خصوص اینکه چرا فکر می‌کند حضور در تورنمنت کافا به تیم ملی کمک نمی‌کند؟ اظهار کرد: بحث امکانات فدراسیون نیست. این باید انجام بشود. ما موظفیم در تورنمنت باشیم. وقتی موظف هستیم نمی‌توانیم نرویم. از نظر فنی گفتم کمکی نمی‌کند نه از نظر فدراسیون یا کم بودن امکانات.

طارمی درباره قرعه جام ملت‌های آسیا و اینکه گفته می‌شود مسیر ایران برای قهرمانی راحت است تصریح کرد: راحتی وجود ندارد. وقتی بخواهید قهرمان شوید باید همه تیم‌ها را ببرید. اگر کل تیم‌ها هم در گروه ما باشند باید برنده بشویم. مهم است آخر کار چه تیمی قهرمان می‌شود.

وی در واکنش به ارزیابی اش از انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: خیلی وقت است ایشان انتخاب شده است. دو اردو داشته‌ایم. امیرخان مربی بزرگی است. شرایط تا اردوی قبل که خوب بود. این اردو را تازه آمده‌ام. ببینیم چطور پیش می‌رود.

طارمی در واکنش به اینکه آیا بهتر نبود بازیکنان جوان به جای بازیکنان باتجربه مثل او یا سردار آزمون در کافا شرکت می‌کردند؟ اظهار کرد: نه؛ هیچ فرقی بین من و سردار و ایکس و ایگرگ وجود ندارد. همه باید باشند. تیم ملی است. با هدف مربیان آشنا می‌شویم. نیاز به اردو و کنار هم بودن داریم. این اردوی مهمی از نظر کنار هم بودن است. شاید از نظر فنی کمکی نکند ولی ذهنیت مربیان را می‌دانیم و آنها هم بیشتر با ما آشنا می‌شوند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها