کد خبر: ۵۲۶۷۷۰
زمان انتشار: ۱۰:۳۷     ۲۸ خرداد ۱۴۰۲
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از انهدام یک گروهک تروریستی مسلح، هلاکت یک نفر و زخمی شدن تعدادی از این گروهک تروریستی در مرزهای میانی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از تسنیم، سردار رضا شجاعی اظهار داشت: مرزداران سیستان و بلوچستان که با انجام اقدامات هوشمندانه اطلاعاتی از قصد ورود یک تیم تروریستی مسلح از حوزه گروهان مرزی مزور هنگ مرزی زاهدان به خاک کشور آگاه شده بودند، بلافاصله با اتخاذ تمهیدات مناسب، با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند و به‌موقع مرزداران اقدام به اجرای کمین هدفمند و محاصره منطقه کردند که با گروهک تروریستی درگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با استقرار عملیاتی مرزبانان در منطقه شناسایی‌شده، مرزبانان پس از ساعت‌ها کمین هدفمند، تعدادی افراد مسلح را که از سمت خاک کشور مقابل قصد ورود به خاک کشور جمهوری اسلامی ایران را داشتند مشاهده کردند و با اقدام رزمی و تاکتیکی با آنها به‌صورت مسلحانه درگیر شدند که در این درگیری احدی از اعضای گروهک تروریستی به هلاکت رسید و تعدادی نیز زخمی شدند که اعضای گروهک که تاب مقاومت در برابر آتش پرحجم رزمندگان مرزبانی را نداشتند با استفاده از شیارهای کوهستانی به‌سمت خاک کشور مقابل متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات احدی از همکاران نیز مجروح شد که بلافاصله به مرکز درمانی انتقال پیدا کرد که حال عمومی وی رضایتبخش است.

سردار شجاعی تأکید کرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با هرگونه اعمال خلاف قانون، خصوصاً شرارت قاطعانه و هوشمندانه برخورد می‌کنند و اجازه ایجاد هیچ‌گونه ناامنی را به مخلّان نظم و امنیت نمی‌دهند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها